Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník germi41

Doporučené příspěvky

Návštěvník LubiQus

Tohle je jeste dobry, u me si technik nechal sluzebni telefon :D Tak jsem ho vzal, prolistoval seznam a zavolal jeho manzelce, za hodinu byl technik u me jak na koni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník palox

Mě přijde taky technik vyměnit modem,a paní na infolince řekla,že k tomu odevzdanému musejí být všechny káblíky,myslela tím i ten od modemu k zásuvce UPC? Já jen že technik zazvoní dole u vchodu tak ať nemusím běhat sem a tam.

 

Ještě by mě zajímalo,jak je to s tou zálohou za modem od Karnevalu,tady jsem se dočetl že se před rokem 2007 dávala za modem Karnevalu záloha 1000,- ,to tak bylo u všech zákazníků? Já jsem měl internet Karnevalu už před rokem 2007,ale na to že jsem platil nějakou zálohu si nevzpomínám ani nemám od toho žádný doklad,to jestli jsem tu zálohu platil mi řeknou na infolince?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve čtvrtek proběhla výměna. Přijeli dva technici, první odmontoval modem, odpojil napájení (UTP + koax kabel nechal původní), pak si fotil štítek původního modemu, něco listoval na mobilu a něco tam zadával. Druhý zatím vypisoval nějaké papíry. Pak připojili nový modem, podepsal jsem doklad o převzetí a vácení původního modemu. Operace cca na 10min. Nový modem naběhl cca do hodinky od prvního spuštění.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde taky technik vyměnit modem,a paní na infolince řekla,že k tomu odevzdanému musejí být všechny káblíky,myslela tím i ten od modemu k zásuvce UPC? Já jen že technik zazvoní dole u vchodu tak ať nemusím běhat sem a tam.

 

Ještě by mě zajímalo,jak je to s tou zálohou za modem od Karnevalu,tady jsem se dočetl že se před rokem 2007 dávala za modem Karnevalu záloha 1000,- ,to tak bylo u všech zákazníků? Já jsem měl internet Karnevalu už před rokem 2007,ale na to že jsem platil nějakou zálohu si nevzpomínám ani nemám od toho žádný doklad,to jestli jsem tu zálohu platil mi řeknou na infolince?

Staci odevzdat modem a napajeci zrdroj, sitovy, koax kabel atd. se nevraci.

 

Ja take planuju odkup modemu a teke doufam ze me pak vrati tu 1.000 Kc zalohu,

mam na to i doklad ktery jsem v roce 2004 dostal pri montazi a tato zaloha je i zminena na jednom zakazkovem liste, ktery jsem pred asi tremi lety dostal od technika, ktery tu byl resit nejaky problem s internetem,

pak mam jeste jeden pozdejsi zakazkovy list a tam uz zminena neni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox

Kolik má ten nový modem stát? Mě ho dnes přivezli a je tam cena 1310,- ,tak jako na stránkách upc ,ale když jsem si objednával novou službu a paní mi koupi modemu nabídla s tím,že se mi investice do něj za rok vrátí,což nějak nesouhlasí,a taky se mi zdá,že jsem na stránkách upc viděl,že pro stávající zákazníky,kteří si objednají novou službu s rychlejším internetem s nutností měnit modem, je nový modem za 655,- ,ale teď to tam nikde nemůžu najít,tak to bylo možná jen přání otcem myšlenky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ITman

http://www.upc.cz/internet/modemy/

 

dole na stránce je poznámka o poplatku za výměnu modemu...

 

Obrázky jsou pouze ilustrativní

* Stávající klienti služby UPC Fiber Power Internet zaplatí jednorázový poplatek 656 Kč za výměnu modemu. Částka se neúčtuje v případě objednání více služeb. Poté stávající klienti platí stejnou měsíční cenu 70 Kč jako noví klienti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ITman

Považoval jsem koupi modemu za výhodnou investici namísto jeho pronájmu. Modem (Cisco EPC3208) jsem koupil před rokem za 1299Kč. A než se mi tato investice vrátila tak abych kupoval novej, protože už není s vyššími rychlostmi kompatibilní. Tak si říkám, co bude za rok, abych zase na tom nebyl "tratnej" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...