Přejít na obsah

Neomezený přenos dat za stálou měsíční cenu bez dalších pop.


Návštěvník vsn

Doporučené příspěvky

...takže jestli do toho FCA pude, tak proč by nemohli natáhnout kabel i trochu dále ( 50m )? Na sídlišti je nás pár s kabelem, protože si moc lidí nemůže dovolit ty tarify, co nabízí K, ....

Silne pochybuju o tom ze by nejaka kabelovka tahala rozvody tam kde uz je jina kabelovka ma, navratnost takove investice by byla velmi nejista, nemluve o rozvodech STA, pokud je tam jeste mate a se kterymy ma Karneval porad dost "problemu".

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to s Váma je, ku***?! To si snad myslíte, že nám Karneval za naše prachy nabízí tak super služby, že ho tak bráníte??? Vy asi fakt nechcete, aby se kvalita nějak zvyšovala, když na ně nijak netlačíte! Platěj Vám aspoň za to, že je tak bráníte a napadáte každýho, kdo se proti nim ozve? To je fakt nejlepší, stáhnout ocas a radši bejt zticha. Že Karneval testuje individ. nabídku je sice pěkný, ale co sem si přečetl ohledně netu a situace kolem něj před pár lety, tak ten taky testovali a testovali a testovali... A než to přišlo, tak si lidi dost počkali. A nedělejte ze mě blbce! Já si nic nemaluju růžově, něco už sem zažil, tak klid, jen sem chtěl říct, že existuje někdo jinej, kdo to dělá levněji, tak proč ne sakra Karneval?????!!!!! A že tam někdo nemohl najít tu nabídku http://www.fcatv.cz/kabel.asp Jasně že to není stejný jako K, ale srovnatelný. Fakt sem čekal, že má tohle fórum snahu o to, aby se zlepšili a/nebo zlevnily služby K, ale asi budu muset založit něco vlastního, tady sou lidi až moc bojácny, škoda :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnej si tato cisla:

FCA - 256kb, FUP 10 GB, po překročení FUP 32kb, cena - 999

Karneval 256kb, FUP 2+2 GB, po překročení FUP 64kb, cena - 500

Karneval 1000kb, FUP 10+10 GB, po překročení FUP 64kb, cena - 799

 

FCA - 512kb, FUP 20GB, po překročení FUP 32kb, cena - 1499

Karneval 1000kb, FUP 10+10GB, po překročení FUP 64kb, cena - 799

Karneval 2000kb, FUP 20+20GB, po překročení FUP 200kb, cena - 1290

 

Co to tady placas o nejake vyhodnosti FCA!!! Karneval ma jednoznacne lepsi nabidku a to jak financne, tak i technicky, protoze rychlosti na rozdil od FCA garantuje. Pouze blazen muze trvrdit, ze FCA nabizi lepsi, levnejsi sluzby.

 

Co se tyka digi TV, Karneval uz alespon testuje, FCA nikoli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Milý, zlatý, boubelatý a nevím jaký wectore, zkus se mírnit ve svých výlevech tady na fóru. Každý bychom si dovedli představit lepší podmínky od Karnevalu. Ale každý trochu soudný člověk ví, že dnes to nefunguje v našem tržním hospodářství tak, že když nějaký wector bude psát něco na nějakém fóru, které nemá pranic společného s oficiálním komunikačním kanálem Karnevalu, tak že se lidi v jeho vedení chytí za nos a znásobí parametry internetu, potažmo přidají desítku dalších televizních stanic. Jsi asi hodně naivní a životem neprotřelý jedinec. Mladý a nerozvážný...

Faktem je, že pro Zlín není v tuto chvíli lepší možnost připojení k netu než je Karneval! A proto jsem za něj rád. To, že nějaká lokální minispolečnost bez garance toho, že za další tři měsíce vůbec bude fungovat nabízí opticky lepší nabídku... to pro mne není téma! A představa že tato malá společnost roztahá kabely tam kde je má Karneval a pude jim po krku nižší cenou - absolutně nemyslitelné. Taková společnost si může urvat něco na sídlištích měst, kde není UPC nebo Karneval - ne jinde! Navíc: čím menší společnost, tím větší riziko, že když se něco pos... tak to prostě nebudou schopni dát do kupy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mylá(ý) Daro, tvé porovnání cen I-netu je sice pěkné, ale zcela zbytečné. Kdyby sis radši přečetl(a) všechny komentáře, tak já tu nikde neřekl, že FCA nabízí lepší podmínky pro net, řekl jsem, že I-net mají teprve v plenkách, hlavně sem se tu snažil upozornit, že jejich jednání se zákazníky ( včetně potenciálních ) je na daleko lepší ŕovni, než u K. A že testují digi TV je sice pěkný, určitě se těšíš, jak budeš platit další peníze za dekodér, nebo rovnou novou TV. Ono je sice digi pěkné, ale prozatím by stačilo trochu lépe využít stávající možnosti.

 

AC - já si to sice představuju tak, jak by to mělo (mohlo) vypadat, ale chápu, že dokonalý stav nikdy nebude. Jenomže nyní, a to si snad všichni dokáží alespoň připustit, se k tomu dokonalému stavu ani neblížíme. Já chápu, že lepší připojení asi není, vše má stále problém v monopolu telecomu, kabelovka zase v rozbělení na K a UPC zóny. To je ten českej problém - firmy, místo aby si konkurovaly, tak se radši dohodnou, kam kdo pude a zákazníci zapláčou. Mě jde hlavně o to, že K má reklamy na neomezený vysokorychlostní I-net, ale on jaksi neomezený není. A to mě štve, beru to jako vyjebávání se zákazníky, ať prostě mluví na rovinu! Ten monopol a nekonkurence je pak vidět na kvalitě služeb, dám několik příkladů: jednou se zasekla jedna slov¨. TV, už nevím to jméno, myslim TA3 - měsíc tam byl nějakej zaseklej ksicht -> kdo se na to měl za ty prachy koukat? Dále - koukám na kabel TV a program se najednou zasekne, na 20 s vypadne a pak naskočí -> pochopim 1,2x, ale ono se to děje neustále už několik let, na nějaký upozornění asi kašlou, alespoň nějakou odpověď jsem ještě nedostal. Známému jen tak odpojily net, protože "si technik nemyslel, že je někdo on-line a při tom nemá kabel TV... O nedodržení termínu techniky snad radši ani nemluvím a změny progr. nabídky se probírají jinde.

 

Jenomže jak jsem už řekl: je pohodlné se spokojit s tím, co máte, stěžovat si kámošům u piva a nic nedělat! Proč by taky K něco vylepšoval, když se nikdo neozve a radši bere co má ( i když by mohl mít víc ), ono by to taky mohlo stát trochu energie, viďte. Známá mi říká, že to jsou návyky ještě z komunismu, ale nevim, já sem 85. ročník, takže nemůžu posuzovat. Ale když chcete bejt zticha, tak buďte, ažbude kabel za 1000 a net za 2500, tak Vám to možná konečně dojde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Tak Karneval určitě bude na přání zákazníků, když jim pošlou dopis rušit limity nebo snižovat cenu připojení (i kdyby jich byly stovky). To je fakt hodně naivní. Karneval se chová tržně jako každá jiná firma na trhu a pokud nebude mít konkurenci s lepšími nabídkami, tak nemá jediný důvod něco měnit. V tuhle chvíli jsou Karneval a UPC jednoznačně nejlepší připojení dostupné velkému počtu uživatelů a srovnatelná konkurence v tuhle chvíli není (nepočítám žádné malé firmy typu NetBox, které nejsou pro skoro nikoho dostupné v jeho lokalitě).

Navíc Karneval má dostupné statistiky svojich zákazníků, kde jasně vidí, kdo kolik stáhne a někde jsem četl, že průměrný zákazník Karnevalu stáhne 5GB dat za měsíc (proto se snížení rychlosti 95% zákazníků nedotkne a je jim ukradený). Zvyšování limitů kvůli 5% zákazníků je pro Karneval zcela nesmyslné, když by jim to akorát způsobilo problémy s garantováním rychlosti pro 95% spokojených zákazníků i s limity.

Taková je prostě reálná situace a ať se nám nabídka Karnevalu líbí nebo ne, tak jen tak lepší nebude, pokud s trhem nezahíbá např. výrazné zlepšení u ADSL (o čemž osobně dost pochybuju).

Nějaké psaní dopisů na Karneval je proto pouze ztráta času (oni moc dobře ví, že těch 5% co překračuje limity by chtělo limity větší, na to nepotřebujou žádný dopisy).

Celý trh s internetem je o několik let oproti okolním státům přibržděn hlavně díky situaci okolo Telecomu, zde můžeme poděkovat převážně vládě a ČTÚ. A nakonec ještě můžeme být rádi za nabídku internetu od UPC a Karnevalu jaká je a doufat v zlepšení celkové situace na poli internetu.

Upraveno uživatelem Mlok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že tam někdo nemohl najít tu nabídku http://www.fcatv.cz/kabel.asp Jasně že to není stejný jako K, ale srovnatelný.

 

Možná jsem opravdu blbej a navedenej, ale na tom odkaze vidím pouze :

 

REDUKOVANÁ NABÍDKA

(zpravidla 6 TV programů)

Ceny podle skladby programů a lokalit

do 94 Kč/měsíc.

ZÁKLADNÍ NABÍDKA

(19 - 31 programů)

Ceny podle skladby programů a lokalit

od 123 do 261 Kč/měsíc.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

(zákl. nabídka + HBO + HBO2 a v několika lokalitách

jako prémie také erotický kanál Private Gold)

Ceny podle skladby programů a lokalit

od 447 do 537 Kč/měsíc.

ROZHLAS

Všude nabízíme vedle TV signálu též signál místně zachytitelných rozhlasových vysílačů v pásmu FM (87.5 MHz - 108 HMz) - obvykle je to více než 6 stanic i pro náročné.

 

Nikde ani zmínka a složení programových nabídek.

 

K INETU "K" začal zavádět v síti bývalé TESmedia před 5 lety. Žádný zkušební provoz, postupné zavádění Kralupy, Praha, Neratovice, Meziboří a okolí

Po odkoupení sítí ICZ majiteli TESu před 2 lety se objevil INET ve většině sítí teto společné firmy už po 1 roce.

 

Společnost FCA byla před 5 lety o něco menší než TES a o NETU vůbec nemluvily,

ICZ byla větší a měla malý test v Ostravě ,

UPC do odkoupení DATELKABELU nemluvil o NETU vůbec a do loňska měli pouze Prahu a Brno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jako víc chceš - máš tam cenu, máš tam rozsah, jseti chceš víc, tak se jich zeptej přímo. K ti sice napíáše rozsah nabídky, ale za měsíc to už neplatí. Pochybuju, že se ta nabídka bude lišit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na rozdíl od tebe já nikdy netvrdil, že mají lepší nabídku za nižší cenu.

Pokud navíš jaké programy vysílají, jak můžeš říci že jsou levnější :-?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...