Přejít na obsah

Neomezený přenos dat za stálou měsíční cenu bez dalších pop.


Návštěvník vsn

Doporučené příspěvky

Ale konkurence je na dosah - http://www.fcatv.cz S Internetem na tom ještě nejsou nejlíp, ale podle ceny TV na úrovni 50-60% oproti Karnevalu by to mohlo bejt zajímavý ;)

 

Jen nevím kde se Karneval a FCA potkávají.

 

S tou cenou je to fakt za 34 programů - 639 Kč u FCA ( cca 19 Kč za program )

a cena za 41 programů - 865 Kč u Karnevalu v Praze ( cca 21 Kč za program ) to je opravdu asi 50 - 60% :-))

 

U internetu je to ještě zajímavější - mají limit 4 Gb :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to HIS: myslím, že lidem z Karnevalu křivdíš. Jen sotva to budou nějací omezenci, kteří by si neuvědomovali dopad snížení rychlostí. Jenže by byly hlupáky, pokud by umožnili za stejných podmínek stahování bez snižování rychlosti - beztak jim na trhu málokdo konkuruje.

 

ja karneval samozrejme chapu z pohledu byznysu....na trhu ADSL se samozrejme vyskytuji jeste horsi marketingove "pravdy"....takze, kdyz lzou oni, proc bysme nelhlali my...jenom mam pocit, ze tento argument zakaznik moc neoceni...otazkou zustava, jestli reklamni tvrzeni neomezeneho internetu prinese vic zakazniku do firmy, nebo naopak vic zakazniku nasere....

 

ze stejneho duvodu, konkurence ADSL, zacal IMHO karneval nedavno komunikovat (fuj to je ale slovo) ceny bez DPH, ackoli jsou 99% jeho zakazniku domacnosti, ktery zajima celkova cena....jenze...delaj to poskytovatele ADSL, budeme to delat taky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ze stejneho duvodu, konkurence ADSL, zacal IMHO karneval nedavno komunikovat (fuj to je ale slovo) ceny bez DPH,...

Je to hrozný slovo, zvlášť proto, že je ve smyslu tvého příspěvku nesmyslné. Patrně jsi chtěl napsat publikovat. Raději jsi měl použít slova zveřejňovat. Je české a rozumí mu každý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasicky marketingovy newspeak....a pouzito z tohoto pohledu naproto presne...."komunikujeme ceny smerem k zakaznikovi"....je to neuveritelne priserny, v tom mas pravdu a ja jsem se snazil naznacit, ze jde v mem pripade o ironii....bohuzel jakakoli marketingova strategie jakekoli firmy to mysli uprimne...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou cenou je to fakt za 34 programů - 639 Kč u FCA ( cca 19 Kč za program ) a cena za 41 programů - 865 Kč u Karnevalu v Praze ( cca 21 Kč za program ) to je opravdu asi 50 - 60% )

 

Stando, Stando, Stando. Asi jsi nějaký vrcholný pracovník Karnevalu, že ho tak bráníš. Jestli ano, tak je to jen dobře, že sem taky chodí někdo z firmy. Teď k tomu co jsem napsal - mám nabídku Komplet za 499KČ, pokud vezmu srovnatelnou nabídku od FCA, bude stát 310KČ (vše vč. DPH). A jsem na kolika??? Zhruba 60%. Že budu mít o 9 programů méně? Já koukám tak na 7-8, navíc co zrušili HBO2, DSF, RTL, RTL2, SAT1, PRO7, tak je ta nabídka vážně na h****, nějaká PAPRIKA TV nebo METEO TV - to je síla. Žádny nárvh objednejte si 15-20 progr. podle přání, nic! FCA něco takového nabízí. Třeba 19 progr. za 146 KČ. Prostě se rozvíjej a jsou na to jinak (lépe a levněji) než Karneval, protože bojují proti konkurenci. Jejich jednání se zákazníkem mi přijde opravdu férové, např. objednával jsem I-net na webu Karnevalu - 3 nebo 4 dny nic, nikdo nevolal, žádnej e-mail, aspoň potvrzení, že objednávku přijali mi mohlo přijít! A FCA? Napíšu e-mail, jestli budou v Lounech, za 1,5 hodiny odpověď od ředitele pro vnější vztahy, rozvinut odpověď, pár otázek na město, jestli to pro ně bude mít cenu. Odpověděl jsem, vysvětlil situaci kolem nové výstavby a situac v mém okolí, za hodinu opět odpověď, že se jim to docela docela amlouvá a pošlou k nám technika, aby zjistil, jak to vypadá, jestli jo nebo ne. Tomu říkám jednání se zákazníkem! A k tomu limitu I-netu - já napsal, že mají net ještě v plenkách, ani Karneval nezačínal se 6mbps ( to ještě namá ani dnes :) ), ale musejí postupně. Jejich nabídka mi přijde opravdu férová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě doufám, ře si konkurovat budou, protože bydlím na hranici mezi tím, co má Karneval pokryto a rodinými domy+novostavbou - takže jestli do toho FCA pude, tak proč by nemohli natáhnout kabel i trochu dále ( 50m )? Na sídlišti je nás pár s kabelem, protože si moc lidí nemůže dovolit ty tarify, co nabízí K, hlavně proto, že oni, vzhledem k tomu, že nemej konkurenci, nenabízejí alespoň trochu individuální nabídku. Proč taky, co by se namáhali a vyšli zákazníkovi vstříc? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ti preju s FCA hodne stesti, ale zase bych si to nemaloval na ruzovo...je to proste mala firma, s Karnvalem a UPC se vubec nemuze srovnavat....neco jinyho je 40 K doamcnosti, a neco jinyho je 300K domacnosti....

 

to ti pak muze odpovidat na maily reditel pro vnejsi vztahy.....FCA se uz takhle placa par let, a par dalsich par let se placat budou....ofvsem pokud ti jde pouze o cenu a mit 19 programu , tak to je firma pro tebe...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já právě doufám, ře si konkurovat budou, protože bydlím na hranici mezi tím, co má Karneval pokryto a rodinými domy+novostavbou - takže jestli do toho FCA pude, tak proč by nemohli natáhnout kabel i trochu dále ( 50m )? Na sídlišti je nás pár s kabelem, protože si moc lidí nemůže dovolit ty tarify, co nabízí K, hlavně proto, že oni, vzhledem k tomu, že nemej konkurenci, nenabízejí alespoň trochu individuální nabídku. Proč taky, co by se namáhali a vyšli zákazníkovi vstříc? :-(

 

Jestli si myslíš, že FCA půjde stavět CATV do rodiných domků tak už věř všemu.

Ale ještě lepší by bylo, kdyby jsi si vybudoval vlastní kabelovku. Nic to vlastně není a můžeš to nabízet lidem, co já vím - za 150 Kč plus neomezený internet 512 kb za 600 Kč. Udělej podnikatelský záměr skoč do banky třeba ti půjčí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádny nárvh objednejte si 15-20 progr. podle přání, nic! FCA něco takového nabízí. Třeba 19 progr. za 146 KČ. Prostě se rozvíjej a jsou na to jinak (lépe a levněji) než Karneval, protože bojují proti konkurenci.

 

Hledal jsem na jejich stránkách a žádnou takovou nabídku jsen nenašel, třeba ti ji poslali mailem. Dost by mě to zajímalo.

 

Jediná konkrétní nabídka je v KTEO (síť v Olomouci), kde je 10 programů za 99,- Kč , 27 programů za 289,- Kč a 33 programů za 599 Kč. Nikde ani zmínka o programech na přání :-(

 

Individuální nabídku lze z principu provádět pouze v digitálu. Nevím jak daleko je FCA ale Karneval jí prý už testuje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...