Přejít na obsah

Neomezený přenos dat za stálou měsíční cenu bez dalších pop.


Návštěvník vsn

Doporučené příspěvky

Návštěvník vsn

hh tak turbo 4k mi rodice asi nezaplati... no ono kdyz si zpocitas

 

raty u CS "rate 25000" ; cl_updateraet 101 ; cl_cmdrate 101 tak to zere dost

a k tomu jeste Ventrilo ... :P 7asi kecam ale 5 GB urcite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vsn

no? :P ... tak to ale ani nezapina pocitac ne?... :P ja pro zmenu neznam vypinani.. takze furt mi neco zere .. malo ale zere :P ... jinak aspon muzu bejt rad ze vcelku ujdou pingy ;) to je hlavni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dovolím si přidat svůj názor na "neomezený Internet od Karnevalu". Službu používám 2 týdny ( TURBO 1000 - upřímně: stejně za ty 2 levný měsíce přejdu na TURBO 250:) ). Když jsem to objednával, nastal 1. problém: objednávku přes webový formulář asi nikdo nečetl, tak jsem volal. To už bylo lepší a za 5 dní jsem byl on-line ( proč ale sakra musejí mít všichni operátoři takovej přihřátej hlas??? ). Jak bylo prezentováno, tak mi bylo i operátorem řečeno: neomezený přístup, žádný datový limit. A tak jsem stahoval a stahoval ( hry, software, kodeky, hudbu, filmy... ). A hle! Za 2 týdny už to nějak nejede, na dotaz proč jsem dostal e-mail, že sem stáhl 10,32GB a mám rychlost 64/32, prý nějaký FairUsagePolicy :((((((( Zvláštní: na těch stránkách to je prezentováno jako neomezené, garantované, operátor se o ničem takovém ani náznakem nezmíni a ani smlouva o tom nemluví ( pouze čl 6.2 o monitorování objemu přenesených dat, ale nic o omezení ). No jo no, do 6.7 už toho asi moc nestáhnu, ale děsim se přechodu na T250 - 2GB neni nic a jaksi student VŠ musí hlídat každý 2-3 stovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wector: na to existuje jednoduche vysvetleni...jenom clovek musi pristoupit na vyklad slova "neomezeny", tak jak ho chape standardni vydridusskej ISP.....tj. "neomezeny prenos dat" znamena, ze muzes stahnout kolik chces aniz bys zaplatil nejaky penize navic za prekroceni limitu.........ovsem rychlost 1/2/4 Mb mas garantovanou jenom do urciteho objemu dat, pak ti klesne, ale stahovat muzes dal.....logickou namitku, ze to skoro nejede a zakaznik je tim padem omezen, poskytovatele pripojeni nejsou schopni svym mozkem pochopit....;-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HIS - já to chápu, mohl, resp měl, jsem se zajímat ještě víc, přeci jenom jsme v Čechách a všechno se tady vykládá po svém. Byl jsem blbej, že sem jim věřil to slovo "neomezený". Taky sem se mohl v tom stahování mírnit, ale jednoduše: Když můžu, co bych nestahoval , že? :) Mě by docela zajímalo, jestli jste se někdo ozval nějakou cestou Karnevalu a přeptal se ho na tato omezení? Já to udělal a dostalo se mi zhruba stejné odpovědi, jako od HISe - je to neomezené, ale rychlé jen do určitého objemu dat, cena za nadstandardní objem dat je "adekvátní tržnímu prostředí" ( asi jako benzin a nafta - že by kartel? ), že FUP je standardem u všech a že se smlouva odvolává na ceník. Že operátor nic nenajde a najít FUP na jejich webu taky neni zrovna bleskovka, o tom už nic... :( Asi by to chtělo, aby se jim ozvalo se stížnostmi více lidí, jeden wector jim vrásky na čele neudělá :) Ale napsat tam pár set lidí, už by se něco mohlo dít. Jak mi řekli známí ze zahraničí: když se neozvete, budete mít ho*no. Stejně by jim zrušení nebo zvýšení ( tak na 50-70GB ) těch limitů moc neudělalo - pokud garantují rychlost, tak přeci musejí počítat, že by se mohlo stát, že se v jednu chvíli připojili všichni uživatelé a stahovali naplno, ne? Takže na to musejí přece mít připravenou síť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

to HIS: myslím, že lidem z Karnevalu křivdíš. Jen sotva to budou nějací omezenci, kteří by si neuvědomovali dopad snížení rychlostí. Jenže by byly hlupáky, pokud by umožnili za stejných podmínek stahování bez snižování rychlosti - beztak jim na trhu málokdo konkuruje. Podívej se na limity u ADSL. A komu nestačí limit 2GB ať si připlatí za data nebo zůstane u vyššího tarifu. Já sám mám Light, není to žádná velká sláva když sem minulý měsíc přetáhl limit, ale i tak se na tom fungovat dalo. Všem rypálkům bych doporučil zkusit zase chvíli fungovat na vytáčeném připojení, to by potom brzypřestali vyrypovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC - já bych sem dial-up moc netahal, uz sme trochu dál ( momentálně z 56 na 64 :S ). Ale mi tady spíš mluvíme o tom, že Karneval jaksi překrucuje význam slova "neomezený". To je ta česká povaha - slovíčkaření, překrucování atd. Ale konkurence je na dosah - http://www.fcatv.cz S Internetem na tom ještě nejsou nejlíp, ale podle ceny TV na úrovni 50-60% oproti Karnevalu by to mohlo bejt zajímavý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...