Přejít na obsah

Nejde naladit ČT1 HD a ČT24 HD


Návštěvník Ivan Synek

Doporučené příspěvky

Zdravim, neviem kde to napisat tak to dam tu. Mam problem asi pred 3 dnami mi vypadli vsetky slovenske programi od STV1 az po musicbox (7 programov). Nie je mozne ich naladit ani po opakovanom hladani. Vie mi niekto pomoct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste ladit na 778,0MHz a Symbolová rychlost 6900 kb/s. Pokud to nic nenalezne a nebo to ukáže nedostatečný signál, bude potřeba zkontrolovat kabel mezi zásuvkou a TV, popř. ho vyměnit za lépe stíněný. Ve stejném pásmu v Brně vysílá pozemní vysílač a při špatném kabelu dochází k rušení.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskusal som podla vasej rady. Predtym som sa asi trosku nepresne vyjadril. Tie slovenske programy mi naslo, ale ked som ich naladil tak som mal len ciernu obrazovku. Teraz ked som zmenil frekvenciu tak mi ich uz ani vobec nenajde. Neviem si predstavit ako by mohol byt problem s kablom, ked pol roka fungoval uplne bez problemov a zrazu zo dna na den vypadne prave slovensky blok programov :? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Mě většinou čt naladit v hd jde, ale problém mám s jinými stanicemi, např prima. někdy to naladim bez problému a čtrnáct dní v pohodě a pak najednou nejdou. Stává se, že je tam jen reklama na "červené tlačítko" ale i to nefunguje. zásuvka zkontrolovaná, kabel nějakej "dražší" kupovanej, praha 10, telka lg, ňějaká chytrá :) Na UPC vyhrožujou že výjezd by mohl stát 400 stovky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, žádný modul. máme upc základní balíček za cca 30kč měsíčně. Některé programy dle nabídky máme mít, ale nemáme. A když se nám je podařilo teď v prosinci naladit, vydrželi necelý měsíc :) zbylo po nich jen "červené tlačítko"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...