Přejít na obsah

Nejde naladit ČT1 HD a ČT24 HD


Návštěvník Ivan Synek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ivan Synek

Kabelem to zřejmě není, ten jsem vyměnil za fungl nový 5 m a výsledek je stejný jako se starším kabelem.

Vzhledem k tomu, že TV karta v PC monitoru je asi méně citlivá, jak píše Ivo Mašek a jak jsem tušil, tak se kloním k tomu pořídit si aktivní rozbočovač či zesilovač pro kabel na PC monitor. Mně nebylo jasný, jestli zesílení signálu má význam u digi TV, jestli to není řešení jen pro analog.

 

Jaký typ aktivního rozbočovače eventuelně zesilovače si mám pořídit ?

Díky za spolupráci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ivan Synek

Širokopásmový zesilovač pro rozvody FM i DVB-T(DVB-C) 1-69.k./24dB zn. Ivo I1220

Zesilovač je za rozbočkou na začátku vedení k monitoru. Dosavadní signál byl pro televizor v obýváku naprosto vyhovující, takže na tuto větev jsem zesilovač nedával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník weaver

Jen pro zajímavost, obdobný problém (popsaný v prvním příspěvku) se vyskytl i u mě - ve stejné lokalitě (Praha-Prosek) a také u televize Samsung (UE40ES630).

V mém případě pomohlo připojit TV na druhý kabel. Původní kabel nejspíš není dostatečně kvalitní, no je také možné, že signál muxu na frekvenci 730 MHz je v této lokalitě horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...