July 26, 201213 yr Nic proti, ale za to, že tvá televize si neumí uložit některé frekvence přece nemůže UPC. Jestli tady někdo něco udělal špatně, tak to je výrobce televizoru a problém je třeba řešit s ním. Co to je vůbec za značku, ať vím, čemu se mám vyhýbat.
July 26, 201213 yr A sakra, já čekal nějaký Grundig, Finlux nebo podobnou Tesco značku, ale zrovna Panasonic? Je možnost otestovat to na settopboxu? Třeba od některého souseda? Jestli to nepůjde ani na něm, tak je někde chyba v rozvodech a asi bych si objednal technika. Jinak je ještě možnost zkusit aktualizovat firmware v TV.
July 26, 201213 yr Musis si v televizoru vypnout automatickou akualizaci kanalu, uz se to zde nekolikrat resilo, pak ti ten mux po zapnuti tv uz nezmizi. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
July 27, 201213 yr tady co vidim tak všici maj na balkoně nebo stěně parabolu a UPC zrušili To je tedy skutečné výhra
August 4, 201411 yr Dobrý den. Nedávno jsme koupili novou televizi Panasonic. Měli jsme set top box, ale abychom mohli využít např. i 3D TV, tak jsme si objednali tu kartu CA Modul. Přijel technik a nainstaloval nám jí, spíše přišel, šoupnul jí do televize, ujistil nás, že tam je všechno (i když za tak krátkou chvilku nebylo v ničích silách to zkontrolovat, protože všechny kanály byly přeházené) a za chvilku odešel. Asi jsme mu neměli věřit a držet ho tam, protože po jeho odchodu jsme zjistili, že chybí asi 4 kanály (Prima Cool, Nova Cinema, TV Fanda a Óčko). Řešili jsme to asi 4x s operátorkama, které nám doporučily frekvenci 163,50, kterou jsme zkoušeli předtím a potom asi 100x (i jiné frekvence). Potom nám jeden operátor navrhl restartování programu. Takže teď nám tam nechybí 4 programy, ale mnohem víc, protože nám to všechno operátor zrušil a dal tam základní nabídku (dříve jsme tam měli i HBO atd., jako jen na pár měsíců). Nakonec mě odbyli tím, že je to naše koncové zařízení, v podstatě je to náš problém a nashledanou.......Co máme dělat? Operátorky nepomůžou, technik chtěl mít asi hlavně odbyto.....Nebo máme platit dalších 400 Kč za výjezd dalšího technika, když tenhle technik v podstatě nic neudělal?? Pomůžete mi aspoň tady na fóru, prosím?
February 9, 201511 yr Tak jako mnozí i já dostal od UPC nový septobox.Technik-byl-li to vůbec technik-důležitě rozbalil krabici,zapojil kabely a začal ladit.Trvalo to dlouho.Tak dlouho,že odešel ať si to doděláme.Mimo jiné problémy,které by nenastaly,kdyby to byl odborník,chyběl samozřejmě multiplex7 ( Nova Cinema a spol.) Při nahlédnutí na frekvence http://www.upc.cz/pdf/Frekvencni_prehle ... evizee.pdf jsem toto v pohodě naladil na septoboxu manuálně na frekvenci 634 MHz,PS=6900 kb/s. Mimochodem-technická podpora UPC se mi jeví jaksi nadřazená a chaotická.Nevím-buď nestíhají,anebo nechtějí.
February 9, 201511 yr Udělal bych tovární nastavení a postupoval bych podle nabídnutého menu (hlavně nepouštět "Automatické ladění", nechat to na "Ručním ladění"). pak by to mělo ladit rychle Super Super+ ALLinONE Vodafone TV Premium, CA modul Praha
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.