Přejít na obsah

Nejde naladit všechny kanály


Návštěvník xXx

Doporučené příspěvky

Návštěvník xXx

Dobrý den.

Nedávno jsme koupili novou televizi Panasonic. Měli jsme set top box, ale abychom mohli využít např. i 3D TV, tak jsme si objednali tu kartu CA Modul. Přijel technik a nainstaloval nám jí, spíše přišel, šoupnul jí do televize, ujistil nás, že tam je všechno (i když za tak krátkou chvilku nebylo v ničích silách to zkontrolovat, protože všechny kanály byly přeházené) a za chvilku odešel. Asi jsme mu neměli věřit a držet ho tam, protože po jeho odchodu jsme zjistili, že chybí asi 4 kanály (Prima Cool, Nova Cinema, TV Fanda a Óčko). Řešili jsme to asi 4x s operátorkama, které nám doporučily frekvenci 163,50, kterou jsme zkoušeli předtím a potom asi 100x (i jiné frekvence). Potom nám jeden operátor navrhl restartování programu. Takže teď nám tam nechybí 4 programy, ale mnohem víc, protože nám to všechno operátor zrušil a dal tam základní nabídku (dříve jsme tam měli i HBO atd., jako jen na pár měsíců). Nakonec mě odbyli tím, že je to naše koncové zařízení, v podstatě je to náš problém a nashledanou.......Co máme dělat? Operátorky nepomůžou, technik chtěl mít asi hlavně odbyto.....Nebo máme platit dalších 400 Kč za výjezd dalšího technika, když tenhle technik v podstatě nic neudělal??

Pomůžete mi aspoň tady na fóru, prosím? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xXx

Nějak se nám tam teď podařilo dát původní programy co nám tam dal technik, sice bez těch 4, ale aspoň něco......už se nám to nechce řešit, z UPC nám asi taky nic neporaděj :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xXx

děkuju :) , ten kmitočet jsme už zkoušeli a jako zázrakem se nám to po 101. podařilo :D...akorát tam neni Cool a ty 3 další, ale mě už je to jedno, asi to bude vadit jen tátovy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Nevím proč, ale Panasonic tenhle mux snad nikdy automatem nenaladí. Teď si přesně nevybavím, jak to v menu vypadá, ale je třeba doladit jej manuálně. Takže je třeba dostat se do menu ladění DVB-C, manuální ladění nebo aktualizace seznamu kanálů (nejsem si jistý) a v parametrech zadej frekvenci 163,5 MHz a další 2 hodnoty nech "automaticky" (stav signálu uvidíš dole, měl by vystřelit nahoru) potvď ok a mělo by to projít.

 

V nejhorším to můžeš objednat na UPC jako reklamaci, zaplatili jste si za instalaci technikem a instalace nebyla úplná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alex

Mám obdobný problém,po objednání balíčku cca 80kanálů vše proběhlo a bylo nalazeno(samoinstalace) vše krom slovenských programů,po kontaktu na UPC stale stejná odpověd,kontrola domačknutí koncovek koaxialu a uvedená frekvence atd. a že si to mam naladit manuálně(vše jsem již zkoušel za pomoci UPC ZONE) a prostě tam nemam signál,poslední odpověd od UPC bylo at si to řeším z výrobcem televize,nechapu proč,když ostatní jde perfektně až na tuto jedinou frekvenci 418,00 /6900.Děkuji za případné rady a to už nemluvím,že premiové kanály od začátku byly bloklé a nedodrželi tak 10denní volné vysílání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrejme se bude jednat o ruseni signalu bezdratovou siti U:fon, ktery vysila na podobnem kmitoctu a casto rusi i mux na 426 MHz.

Uz tu mame na tento problem i samostatne vlakno viewtopic.php?f=10&t=3926

Pro potvrzeni me hypotezy si muzete udelat test na ruseni:

kb.php?a=10

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Podobný problém řešil i můj kolega, který má BTV Sharp. Pokud používal STB, naladil všechny programy bez problémů, po pořízení CA modulu a naladění programů však zjistil, že televizor nenaladil mux 2 - 418(666)/6900. Po mnoha neúspěšných pokusech se tento mux podařilo naladit ručně, po přepnutí na jiný kanál v jiném muxu se však mux 2 ztratil, totéž při vypnutí a novém zapnutí televizoru. Pomohl až zákrok servisního střediska výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník alex

Pokus o odpojení a zjištění jestli ufon neruší tak na drátek žádná reakce takže ufon mě neruší, v jednu chvílu jsem chitil tak deset procent nicmeně aby to televize uložila a byly slovaci to nestačilo,jinak stále mrtvo,ještě jsem pánové vydedukoval že kanály na 163,5 naladim,jdou i po krátkém vypnutí TV ale třeba když nejsem doma půl dne a zas zapnu TV tak kanály už nejsou a musim opět ručně ladit,čím to je,asi se vratim ke klasice vzduchem základní programy a je klid a nemusím furt něco ladit,nějak mě UPC docela zklamalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...