February 9, 201511 yr Tak jako mnozí i já dostal od UPC nový septobox.Technik-byl-li to vůbec technik-důležitě rozbalil krabici,zapojil kabely a začal ladit.Trvalo to dlouho.Tak dlouho,že odešel ať si to doděláme.Mimo jiné problémy,které by nenastaly,kdyby to byl odborník,chyběl samozřejmě multiplex7 ( Nova Cinema a spol.) Při nahlédnutí na frekvence http://www.upc.cz/pdf/Frekvencni_prehle ... evizee.pdf jsem toto v pohodě naladil na septoboxu manuálně na frekvenci 634 MHz,PS=6900 kb/s. Mimochodem-technická podpora UPC se mi jeví jaksi nadřazená a chaotická.Nevím-buď nestíhají,anebo nechtějí. Pokud to byla placená instalace za 4 stovky, tak bych to reklamoval. A jestli to byla samoinstalace, tak to ber jako nadstandard, protože ten technik ani nic ladit nemusel (a nejspíš ladil jenom proto, aby odzkoušel, že to vůbec funguje).
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.