Přejít na obsah

Výpadky všech HD kanálů


Návštěvník qest

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludeko

Já mám třeba problém s FilmboxHD (krátké ztráty signálu nebo kostičkování, opakující se po 10 až 30 minutách), Praha Zahradní město

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem měl taky, radši jsem je zrušil ten Filmbox HD.Technik nic nenašel.Ted problém s AXN HD mám objednaného technika.Už to mám plný zuby .Já blbec jsem zrušil satelit,to jsem tomu dál.Nevíte jak donutit technika aby opravil závadu ??Samozřejmě po každý říkám at si vezme měřák ,a po každé ho nemá.Už technik tady byl 4 krát.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qest

Výpadky v Praze např. na Barrandov HD a CT2 HD. Vypadá to na ten samej problém jako před měsícem, kterej UPC vyřešilo na svojí straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
Nevíte jak donutit technika aby opravil závadu ??Samozřejmě po každý říkám at si vezme měřák ,a po každé ho nemá.Už technik tady byl 4 krát.

 

To s tím měřákem je celkem jednoduché, prostě odmítni podepsat zakázkový list, dokud ti nezměří zásuvku. I kdyby jste se spolu měli domluvit na náhradním termínu. Vůbec nechápu, jak může přijít bez měřáku, pak vlastně jenom hádá, kde problém vzniká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že výpadky u HD kanálu být musí, jelikož síla signálu je poměrně malá. S 46% Q 85 nebo i nižší. Musí to býti chyba na straně UPC. Bohužel menší sílu signálu, pocituji delší dobu na většině kanálech. Nepochopím když chtěji za něco platit, tak by jim nemělo za těžko pouštět normou kvalitní signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...