Přejít na obsah

Blokace portů


Návštěvník Silenth

Doporučené příspěvky

mě upc zablokovalo herní porty kvli trojskému koni který se prohání na jednom z našich počítačů, kdybych tam nezavolal tak se to ani nedovím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

taky mi kdysi zablokovali kvůli trojským koňům ;) můžeš klidně zkusit resetovat modem, ale pochybuji, že to nějak pomůže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardos1

je to vše divné po x letech blokace portu , dva dny čistění formátovaní a flashovaní routru,žádna havět nebyla nalezena a to ani před tím,a stále dokola upozornění , x hovorů x peněz vyvalených,a to šlo blokace, uvolnění,blokace,uvolnění a to i v rozmeuí hodin,můj názor je takový že spíš byl napaden ten automat co to řídí,už se mi ozvalo hodně lidí,že ve stejnou doby mají podobný problém,to je dost divné.........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A taky UPC neblokuje porty pro VoIP. Navíc by to ani prakticky nešlo, protože porty pro VoIP si můžu u většiny operátorů měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardos1

když uděláš fomáting na všem a bezpečnostní procedůry proti zbytkům virů,a mnoho dalšího,je nemožné aby něco zůstalo,nemluvně o tom že mám jejich placenou ochanu+ dálší ochrany.Dříve jsem měl prd a nic takového se nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...