Přejít na obsah

Problém s porty


Návštěvník CzechS

Doporučené příspěvky

Návštěvník atms

Zdravím. Dneska nám v bytě v Brně zapojili optiku a hned jsme narazili na zajímavý problém. Prohlížení webu je v pohodě, ale nefunguje nic jiného. Nelze přijímat e-maily v outlooku, nejdou online hry, nelze se přihlásit na Battle.net a ani na Steam, ani nelze rozchodit stream videa na určitých stránkách (youtube jede).

Zkoušel jsem port forwarding na všechny možné porty daných her a programů, ale bez úspěchu. Dále jsem zkoušel nastavit DNS na 8.8.8.8 a 8.8.8.4, ale taky nic.

Pak jsem zkoušel volat na podporu, zda nejsou porty blokované u nich, prý vůbec nic blokováno není. Firewaly a antiviry vypnuty.

 

Bylo testováno na více PC, také testováno wi-fi vs. kabel, ale problém všude stejný. V jiných sítích problém není, jen na tomhle UPC připojení.

Nějaké nápady prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Optika od UPC musí bejt tutově individuální business tarif, takže tam je snad podpora přímo na úrovni dostavivšího se technika na místo určení, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník atms

Jde o studentský 240/20.. No to je fuk. Nakonec je chyba v routeru. Pomůže přepnout router do Bridge mode, což ale není úplně elegantní řešení, ale aspoň prozatím, než to s UPC dořeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o studentský 240/20.. No to je fuk. Nakonec je chyba v routeru. Pomůže přepnout router do Bridge mode, což ale není úplně elegantní řešení, ale aspoň prozatím, než to s UPC dořeším.

Tak přepněte modem do bridge ;)

 

Odesláno z mého HTC Desire pomocí Tapatalk 2

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník atms

Modem v bridge neni vubec fajn, kdyz mame doma 5 lidi = minimalne 10 zarizeni.

Nakonec jsem to (nevim jak, asi par poradnych resetu modemu) opravil a vse funguje v router modu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modem v bridge neni vubec fajn, kdyz mame doma 5 lidi = minimalne 10 zarizeni.

Nakonec jsem to (nevim jak, asi par poradnych resetu modemu) opravil a vse funguje v router modu.

Píšete, že tam máte vlastní router.

 

Odesláno z mého HTC Desire pomocí Tapatalk 2

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník atms

Vlastní router nemáme. Máme pouze ten modem/router, který jsme dostali od UPC (TC7200), do kterého přímo vede koaxial.

Každopádně problém je snad vyřešen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Oživuju tohle vlákno. Už se pár měsíců nemohu připojit na Steam. Nejdříve to nešlo přes Wifi na notebooku (tam to nejde doteď) a nyní už ani přes PC. Mám modem od UPC - Technicolor TC 7200. Nejde to ani na Win XP ani na Win 7. Mám jim volat nebo je problém jinde?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oživuju tohle vlákno. Už se pár měsíců nemohu připojit na Steam. Nejdříve to nešlo přes Wifi na notebooku (tam to nejde doteď) a nyní už ani přes PC. Mám modem od UPC - Technicolor TC 7200. Nejde to ani na Win XP ani na Win 7. Mám jim volat nebo je problém jinde?

Ostatní služby fungují? Hlavně FTP, SMTP atd.?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...