Přejít na obsah

UPC je zoufale a zdrazuje jak jen muze!!


Návštěvník Fingon1

Doporučené příspěvky

Proč kravinu ?

vzhledem k tomu, že takovej internet je jenom na příležitostný používání v krajní nouzi a televize vyjde nastejno jako dvb-t, tak bych za to víc jak 300 včetně modemu a modulu nedal :?

Já nepsal o slevě, ale o normální ceníkové ceně. Ve slevě to vychází na 650Kč měsíčně na rok.

120M je ve slevě na 4 měsíce za 400, ale výsledek je +/- stejnej...

Buď má poskytovatel lepší internet a TV nestojí za nic (obvykle vše založené na IPTV), anebo nemá dokonce TV vůbec.

něco proti iptv? :shock:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

http://www.upc.cz/internet/fiber-power-120/

 

Až bude IPTV nabízet stejný komfort jako TV přes kabel (tj. možnost příjmu programů přímo v TV bez nutnosti STB nebo nákup vlastního STB, připojení 4x TV za jeden měsíční paušál), tak to bude konkurence. Zatím je to chudý příbuzný. Ale jistě někomu nenáročnému s jedním televizorem to může posloužit, já sám bych to ale nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Elnc

Lepsie by som to ani ja nesformuloval :) V UPC SK to bude dokonale az potom ked zacnu ponukat aspon 3 zariadenia na jeden pausal.Takto som zatial odkazany na tretiu tv len s analogom.UPC proste nema konkurenciu v pomere sluzba,cena a poznamky typu monopol a podobne su len vykrikom do tmy zufalych ludi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Taky nechápu, proč UPC SK neposkytuje totéž co UPC CZ. Navíc v SK je mnohem větší konkurence, tedy aspoň to tak vypadá (kabelovka Digi, Magio apod.). Třeba se tam někdo probudí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Mb/s

..vzhledem k tomu, že takovej internet je jenom na příležitostný používání v krajní nouzi ..

 

Nechci se hádat, ale podle mne rychlost 2 Mb/s bohatě na klasické brouzdání po internetu stačí. Rodiče i několik známých tuto rychlost mají a bohatě jim stačí.

 

Sice to není na stream nebo tahání filmů, ale na to aby si prohlédli a přečetli zprávy, diskuze, Skype apod to je zcela dostatečná rychlost.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já mezi běžný aktivity na webu řadim i přehrávání youtube videí a tam ten datovej tok je klidně i víc než 8 Mb/s :) že to kolikrát samotnej youtube moc nedává, je věc jiná :? jo, je to jenom na skype a nějaký základní prohlížení stránek, nic jinýho se na tom dělat nedá, tak sem to myslel :) každopádně to nic nemění na tom, že za tak osekaný služby chtít 500 mi přijde v dnešní době trochu moc...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

je to jenom na skype a nějaký základní prohlížení stránek, nic jinýho se na tom dělat nedá, tak sem to myslel

 

to jsou jenom takove frikulin kecy. std web, voip, youtube 480p, VPN + vnc, rdp a sshfs, 3D FPS hry bez jedine ztraty kvetinky na 2Mbps. ale za to si UPC u me muze sama, vnuti mi 30Mbps, ktere nevyuziju a 50kc poplatet navic... nas.at!

Tak ted platim o 250,- mene... :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Ta doba slevy 4 měsíce a závazek 12 měsíců neplatí vždy, ale jen pro nové zákazníky.

Vážně jsem chtěl zrušit jednu smlouvu, ale nakonec jsem byl přehlasován 2:1 (k UPC se přidala i manželka). Sleva je na 12 měsíců bez závazku.

Já nepsal o slevě, ale o normální ceníkové ceně. Ve slevě to vychází na 650Kč měsíčně na rok.

Ano, to máš pravdu, že ty nepsal o slevě na 4 měsíce, ale Fingon1 ano.

Takže moje chyba byla, že jsem neuvedl následující:

 

 

...

4) Pak snizili dobu po kterou sleva plati z 12 mesicu na 4

5) a ted pridali minimalni plneni v podobe 12 mesicu!!!

...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. každopádně to nic nemění na tom, že za tak osekaný služby chtít 500 mi přijde v dnešní době trochu moc...

 

Souhlasím.

 

Bohužel pokud není jiný provozovatel internetu na blízku a DVB-T se v zástavbě v přízemí nechytá, tak jiná možnost než UPC ( kór pokud už jsou kabely nataženy ) není.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi chybou UPC je podle mit nejlevnejsi internet za 550 Kc, chapu ze pomalejsi tarify 1M a 2M se jim asi moc nevyplaceli, ale za cenu 550 Kc chudsi zakazniky nenalakaji.

 

A nesnazte se presvedcovat ze 1 nebo 2 Mbit je nepouzitelnej, bracha ho ma a krome stahovani a odesilani vetsich souboru se na tom da delat prakticky cokoliv, YouTube, stream z ČT, VoIP, web, mail vsechno jede vpohode, samozrejme za pouziti pouze jednoho PC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...