Přejít na obsah

CA Modul - ponuka


Návštěvník cumik

Doporučené příspěvky

Návštěvník cumik

Ahoj, rad by som sa opytal ohladom CA Modulu, ktory ma Ceske aj Slovenske UPC v ponuke.

Ceske UPC ponuka CA Modul na predaj za 999czk, teda 40eur a na prenajom 50czk/mesiac.

Slovenske UPC ten isty CA Modul je na predaj za 60eur, teda 1525czk, co je uplna absurdnost pre zakaznika na Slovensku, na prenajom Slovenske UPC CA Modul nema.

 

Chcel by som sa vas opytat, ako to je vlastne s tym CA Modulom, da sa kupit CA Modul, na inzerat, alebo niekde v elektroshope? UPC na Slovensku si myslim ze tu cenu jednoznacne prestrelil. Som ochotny dat tak 20-30eur za CA Modul, ale 60eur im nedam. Co sa s tym da urobit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Tak to CA modul tak skoro nebudes mat pokial ho bude ponukat slovenske UPC za tu premrstenu cenu a nie si ochotny investovat.Ine cesta zatial neexistuje ako sa k nemu dostat pretoze slovenske UPC svoj CA modul sparuje so svojou kartou a ina firma na slovensku zatial nie je,tak ako napr. v cesku kde CA modul ponuka aj LICA,a teraz neviem ci je lacnejsi ten od LICA alebo ceskeho UPC.Ja vlastnim CA modul od zaciatku ako ho zacali ponukat,myslim,ze vo february 2011 a vacsi problem vidim v tom,ze na jeden pausal daju maximalne 2 zariadenia,v mojom pripade CA modul a CV-5000,oproti ceskemu UPC,ktore dava az 4 zariadenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lica prodava modul za 1.300 Kc, s postovnym to vyjde na 1.500,- , takze jsme na stejne cene jako ho prodava UPC u vas.

 

Samotny modul, ale bohuzel zrejme kupit nemuzes, protoze UPC SK by ti k nemu nedalo samotnou kartu,

musel by si ho koupit od nejakeho uzivatele na slovensku, aby UPC melo tento modul zasneseno v databazi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

tomus

 

Pri prepocte aktualneho kurzu 25Kc za 1€ a 30,126Sk za 1€,vyjde CA modul na slovensku (1.800Sk),v cesku (1500Kc) 60€,teda v konecnom dosledku vyjde na slovensku drahsie ako v cesku pri vyhodnejsom kurze ceskej koruny voci slovenskej k €uru.Staci si vynasobit 1.500Kc krat 1,2 a vyjde to na tych uz spominanych 1.800Sk.Hadam sa vyznate v tej hatlanine :D Ale teraz som si vsimol na ceskom upc.cz,ze ho predavaju za 999Kc (40€) co je o 20€ lacnejsie ako ho predava Lica,tak potom preco ho kupovat u Lici?A je to aj o 20€ lacnejsie ako ho ponuka slovenske UPC.To je teda nehoraznost od slovenskeho UPC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do nedavna prodavala modul pouze Lica, ktera spolupracuje s UPC, pak ho zacalo prodat i samotne UPC za trochu vyhodnejsi cenu, navic vam ho technik UPC priveze zdarma az domu ;-)

 

Musite na UPC vic tlacit, apon piste na jejich facebook stranku, mozna by bylo i dobre zalozit nejake slovenke UPC forum, protoze facebook tohle nenahradi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Co sa cien tyka,ziadne tlaky na slovenske UPC nepomozu ani na facebooku a ani zalozenim slovenskeho UPC fora.Aj kolko zariadeni na jeden pausal som s nimi uz niekolkokrat rozoberal a minulo sa to ucinku.Zbytocne som argumentoval ceskym UPC,ktore ponuka az 4 zariadenia.Ale treba povedat,ze komunikacia UPC-klient na facebooku s prekvapenim prebieha korektne a snazia sa vyjst v ustrety ohladne technickych problemov a pod.Ale aj tak je to nenazrane slovenske UPC a nazorny priklad,ze ine spolocnosti ponukaju svoje CAM radovo o 20-30€ lacnejsie.

 

http://www.odbojna.sk/satelitna-technik ... ca-moduly/

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cumik

Vidim ze ste sa tu rozkecali. Sice neviem ci ste to niekto postrehol ale v tych cenach vidim dalsie rozdiely.

 

Uvediem dalsi priklad:

Ceske UPC mate balik Komfort kde za 747czk teda 29,38eur, ziskam ako zakaznik ceskeho UPC v porovnani s balikom za 29.90eur rychlejsi internet o 10mbit/s a viac HD kanalov. Dalsie uspory su napriklad na CA Module, my prenajom nemozeme mat, iba si vziat CA Modul za jednorazovy poplatok 60eur.

 

Ja osobne mam nazor na CA Modul prosty, je to jednoucelova vec, lebo CA Modul je len na prijem digitalnej televizie a HD kanalov a to je vsetko. Buducnost je bud HbbTV a interaktivita set top boxov. Ceske UPC s HbbTV este len zacina, Slovenske UPC o tom ani len nesniva.

 

Napriklad ked si prepocitam naklady s konkurenciou, u nas digital basic stoji 16.70eur, za rovnaku cenu mam u Telekomu TV Magio na optike, cca 50 kanalov, menej ako ponuka UPC a len zopar HD kanalov, ako napriklad Markiza HD, STV1 HD, JOJ HD, zahranicne tam nie su, prenajom set top boxu Magio je za 2 euro mesacne, ten som uz zahrnul do koncovej ceny.

 

No a porovnavat sluzbu UPC digital a Magio, to chce odvahu. Magio je vymakana sluzba, z kazdeho pohladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

cumik

 

Tu ti budem trochu oponovat.Ja mam konkretne Basic Plus za 14,48€ a za cenu 27,70€ mam 95 stanic Basic Plus a to budu myslim teraz niekedy v juny pridavat dalsich 3-5 stanic.Internet 25/2 a telefon v ramci UPC zadarmo.Ja naopak od teba vidim v CA moduly prinos aj v tom,ze nemusis pouzivat prave ten ich nestastny STB a je jedno ci HD DVR alebo ten s tym kiklopovym zelenym okom (CV-5000) a je len na skodu,ze slovenske UPC ponuka len dve zariadenia,v opacnom pripade by som si kupil aj druhy CA modul.Protirecis si ked tvrdis,ze je CA modul jednoucelova vec,ved sam mas o modul zaujem,ale nie si ochotny tolko platit.Cize pokial by si ho mal za cenu 30€,uz by ti bol dobry.Pokial nebudu ponukat normalne,nie stale sa kaziace STB,nie je ina alternativa ako CA modul s ktorym mozem vyuzit nahravanie aj timeshift.A este k Magiu,nikdy v zivote.Chodia ho ponukat formou podomoveho predaja nedoverihodni typkovia oblbujuci starsich ludi.Len jedno nechapem,preco si nedas to nestastne Magio,ktore tak velebis.Predpokladam,ze mas UPC ked zhanas lacnejsi CA modul.

 

MWSnap007cpsr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cumik
cumik

 

Tu ti budem trochu oponovat.Ja mam konkretne Basic Plus za 14,48€ a za cenu 27,70€ mam 95 stanic Basic Plus a to budu myslim teraz niekedy v juny pridavat dalsich 3-5 stanic.Internet 25/2 a telefon v ramci UPC zadarmo.Ja naopak od teba vidim v CA moduly prinos aj v tom,ze nemusis pouzivat prave ten ich nestastny STB a je jedno ci HD DVR alebo ten s tym kiklopovym zelenym okom (CV-5000) a je len na skodu,ze slovenske UPC ponuka len dve zariadenia,v opacnom pripade by som si kupil aj druhy CA modul.Protirecis si ked tvrdis,ze je CA modul jednoucelova vec,ved sam mas o modul zaujem,ale nie si ochotny tolko platit.Cize pokial by si ho mal za cenu 30€,uz by ti bol dobry.Pokial nebudu ponukat normalne,nie stale sa kaziace STB,nie je ina alternativa ako CA modul s ktorym mozem vyuzit nahravanie aj timeshift.A este k Magiu,nikdy v zivote.Chodia ho ponukat formou podomoveho predaja nedoverihodni typkovia oblbujuci starsich ludi.Len jedno nechapem,preco si nedas to nestastne Magio,ktore tak velebis.Predpokladam,ze mas UPC ked zhanas lacnejsi CA modul.

 

MWSnap007cpsr.jpg

 

 

aj UPC ma podomovy predaj

nahravanie s CA Modulom mozes vyuzit jedine vtedy ak ma TV hdd, to iste plati aj pre timeshift, ja TV s hdd nemam, cize lepsia volba set top box, ale ten KAON nech si pekne nechaju strasny shit je to.

magio praveze mam, len UPC je take nemasne neslane

co sa tyka tej ceny na tej fakture, no neviem, FP25 je uz tak trochu malo nie? to uz radsej FP50 a UPC telefon nevyuzijem, musel by som si priplatit za nadstandartny balicek, napriklad len do pevnych liniek, co mam z toho ked okolo mna je sami telekom? cena by uz vyrastla do velkych cisel.

ritchi ja som chcel porovnat tie nezmyselne odchylky v cenach ceskeho a slovenskeho UPC, vid. cena za CA Modul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...