Přejít na obsah

EUROSPORT 2 HD


Návštěvník jiripoky

Doporučené příspěvky

Proto jsem psal téměř. Oproti dřívějšku (před rokem/dvěma) to je mnohem jednotnější a tohle propojení se bude nadále prohlubovat, až to bude zcela identické. Svým způsobem je to dobře, ale pro mě osobně potom bude SD verze postrádat smysl - i když vím, že ne každý přijímá HD.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

At jdou s podobnymi soutezemi nekam. Kaslou na stavajici zakazniky, nejsou schopni plnit sve sliby a jeste si hraji na marketingove akce a souteze...

 

P.S.: Prosim vsechny svetaznale a ostrilene borce, kteri navic ovladli kabalu kapitalismu a fungovani trhu, at mi na muj povzdech neodepisuji, ze mohu prejit k jine spolecnosti. Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kudrna2

Tak sem se kvůli té soutěže o Eurosport 2 a odznáček :-) zaregistroval přes můj odpor na "FACEBUKU" a odpověděl na 10-stupid otázek.

Prej sem to tedy vyhrál na 2měsíce i s odznakem. Můj dotaz zní: oni se mi ozvou na "FACEBUK" neznám ho nerozumím jak to tam chodí (a ani moc nechcu :-).

Díky za radu.

Hoj. :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Hory

Nevim, cim jsem si to zaslouzil, ale na rezerve 1 HD me jede "Eurosport 2 HD". Nejsem zadny fanousel FB UPC ani jsem se nezucastnil zadny souteze. Takze nevim, jestli je to docasne nebo nahodne vybiraji dalsi lidicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...tak to já jsem tu soutěž na FB zase vyplnil,dneska ESP2 HD naběhlo,ale večer konec a píšou není signál.

Maj v UPC pěknej bordel,furt mi obnovuj balík s Filmboxama,kterej si neplatím,pak přijde mail,že to končí a že si to můžu objednat a pak to zase sami pustej,to už trvá skoro 1rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fat01
Nevim, cim jsem si to zaslouzil, ale na rezerve 1 HD me jede "Eurosport 2 HD". Nejsem zadny fanousel FB UPC ani jsem se nezucastnil zadny souteze. Takze nevim, jestli je to docasne nebo nahodne vybiraji dalsi lidicky.

 

Jsem na tom stejně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...