Přejít na obsah

Problém se vším


Návštěvník hosolar

Doporučené příspěvky

Návštěvník hrochada
Před hodinou, hosolar napsal:

To nechápu.nabizim služby a programy tak je budu poskytovat všude jak to propaguji. Já nechci nic jiného než co mám objednané. Tohle co píšeš není odpověď

Nikde není psané, že je na Horizon GO stejná programová nabídka, jako v normálním balíčku na TV.

Upraveno uživatelem hrochada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
před 1 minutou, homberg napsal:

Technik> neblazni. Prece nemuzes po nekom chtit, aby tu vypisoval, co je v kabelu a co neni v HorizonGo. Ze to neni identicke je snad jasne, ne?

Očividně to jasné není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkat, technik psal, které nefungují nebo přestali fungovat. Tedy buď tam ten kanál je a nejde nebo tam byl a zmizel z nabídky. Alespoň tak jsem to pochopil já. Nikdo tu neříká, že má vypisovat rozdíl mezi DVB-C a Horizon Go. To je zbytečné, to je jasné z dokumentu, na který jsem dával odkaz.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hosolar

MY UPC řešili 2 dny na technickém, prý se jim to nějak nepropisovalo. Programy se vysvětlili tím, že pro začátek pouštějí pro nové zákazníky prakticky všechny programy jako dárek,ale pouze na tv přes mediabox, proto byl rozdíl mezi programy v TV a přes horizon tv. Internet byl asi jen momentální výpadek. Rád bych tohle vlákno smazal,aby to nepřekáželo,ale nevím jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...