Přejít na obsah

účastnická zásuvka


Návštěvník son

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Vůbec jsem nepochopil, proč do toho taháš nějaké sekání, já se bavil jenom o zásuvce, kterou ti z UPC mohou namontovat. Kromě toho - ať se ti to líbí nebo ne - tak tě stejně nějaký technik navštíví a přiveze min. smlouvu, a to bez ohledu na to, jestli budeš nebo nebudeš mít samoinstalaci. Samozřejmě v případě, že je to legální a ne jak jsem psal výše, přípojka bokem.

A moje odpověď? Prostě na divný dotaz, adekvátní reakce. Což musíš ve veřejném fóru čekat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Dotaz na Kulomba?Stačí říct komu?

Dotaz na Slamb-já jako stávající zákazník můžu mít ve své smlouvě 2xinternet na dvou různých adresách-samozřejmě budu platit 2přípojky,jen faktury budou chodit na mě a na mou smlouvu.Dík za odpovědi.

Upraveno uživatelem son
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Samoinstalace spočívá v tom, že technik přijede v domluveném termínu na místo (4 hodiny časový slot), zkontroluje a změří si zásuvku (pokud na místě není, tak ji vybuduje) a nakonec předá samoinstalační balíček. Průser může nastat, když už zásuvka na místě byla a ty sis ji sám odstranil, pak je za znovuvybudování pokuta kolem 500 Kč.

 

Poštou se nic neposílá, zařízení vozí technici.

Upraveno uživatelem Kulombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Děkuji Vám za odpovědi,měl jsem jinou představu-myslel jsem,že zasekám kabel do krabice,připojím zásuvku,poštou mi přijde modem s novou rozřířenou smlouvou o internet na adresu rodičů,já tam dojdu,zapojím a je to-samozřejmě podepsanou smlouvu odešlu zpět a upc si bude z mého účtu ztrhávat pomocí přímého inkasa víc peněz.Tak to jsem se asi spletl,což mě docela nevyhovuje a sere,ještě jednou dík za Váš čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...