Přejít na obsah

účastnická zásuvka


Návštěvník son

Doporučené příspěvky

Návštěvník son

Pro Elnc:tohle slovíčkaření Ti fakt jde,to jako soutěžíš kdo dál dochčí nebo co?Poskytovatel služby je prodejce zboží které prodává a které někdo koupí a tím zbožím je poskytovíání služeb-prodává!I ta k...a v bordelu poskytuje služby,že se prodává!Ty jsi usoudil,že jí se chci připojit a odebírat služby upc načerno,že firma ,která usoudila,že natáhnutí cca 15m utp a nalisování konektoru RJ-45 jsem schopen zvládnout sám,jakožto i zapojit router je značně neprofesiální,tak já jsem usoudil že tomu absolutně nerozumíš a jde Ti o co?Já su hlupý valach,ale vím že su hlupý-a jak si na tom Ty? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Toto není o slovíčkaření, protože poskytovatel služby ti v první řadě dodává nějakou službu a ty mu za ni pravidelně platíš a až jako druhořadé může mít prodej nějakých doplňků. Naprosti tomu prodejce vydělává čistě jenom z prodeje zboží a není s tebou v žádném trvalejším smluvním vztahu.

Tvůj dotaz byl od samotného počátku poněkud zmatený, vehementně ses bránil návštěvě technika z kabelovky, nakonec z tebe vypadlo, že ji vlastně vůbec nechceš a že jakási firma tam taky nabízí připojení k internetu a dokonce formou, že si uživatelé mohou po domě tahat UTP a nacvakávat koncovky... Co k tomu dodat? Asi jenom tolik, že to není rozhodně standard a spíš se dá říct, že to vykazuje prvky garážnického poskytovatele. Hlavně ale, že budeš spokojen :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Majlosch

Tvl, cemu se tady divite? Proste nestoji o to aby se mu po byte promenadoval nejakej smradlavej frajer ve spinavejch monterkach s klestickama v ruce.

 

Osobne tohle taky nesnasim a natahnout kabel nacvakat efka a pridelat zasuvku zvladne i muj 12 letej bracha.

 

Ja to resim tak ze pokud mi veze technik novy zarizeni vyzvednu si to pred barakem na kapote auta mu podepisu smlouvu se slovy diky vsechno ostatni mam a nashledanou. Takhle to fungovalo i kdyz zadny samoinstalacni balicky nebyly. Naopak vetsinou byli radi ze se mnou nemeli zadny zdrzovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jestli to takto řešíš u všeho (třeba instalatéra nebo topenáře, který ti složí trubky a armatury před domem a ty si všechno děláš sám), tak to musí být docela legrace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Majlosch co ty jsi za ocasa, sice už tuhle práci nějaký ten pátek nedělám, ale nikdy jsem já, ani nikdo z mých kolegů, nechodil smradlavý ve špinavých montérkách. A co se týče toho natažení kabelu a nacvaknutí konektorů, viděl jsem spoustu lidí, kteří si taky mysleli, že to umí a že na tom není co zkazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...