Přejít na obsah

Seznam televizních kanalů a multiplexů


tomus
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Aktuální frekvenční přehled stanic a návody na naladění TV s CA modulem najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník Jaku

Mají to rozbité.

18. 9. odpoledne výpadek DVB-C v Sokolově a Chebu.

Já "..." jsem vymazal všechny programy a dal znovu ladit. Samozřejmě nic nenalezeno - byl výpadek.

Po výpadku opakované ruční ladění 170,5; 5000; 64. A teď přichází zápletka, naladilo se všechno, jen v podivném pořadí.

Jako první je MUX 26, tj. 578; 6900; 256, pak další a MUX 1, tj. 568; 6900; 64, je až jako čtvrtý v pořadí.

To znamená, že např. CT1 je až na předvolbě 20. :roll:

 

Nahlášeno telefonicky na Technickou podporu. Odhadovaný čas opravy - dnešní ráno, se nepovedlo splnit. Závada trvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem by mě zajímaly pohnutky, co vedou k tomu znovu ladit STB. V celé ČR mají jednotný plán a že by v pátek odpoledne něco na síti zásadně měnili je velmi nepravděpodobné.

Nepíšeš co máš za STB. Když jsem měl ještě CV5000 tak při spuštění ladění to také naladilo na předvolbu 1 něco jiného. Zkoušel jsem to ladění několikrát pouštět za sebou a tak se mi to podařilo naladit zprávně. Od jednoho technika jsem slyšel, že je to chyba FW a že to mají opravit. Třeba se již někda vysílá nový FW. V minulosti to bylo na kmitočttu 666 MHz, tak to zkus ručně zkusit upgradovat.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Je jedno co to bylo za zařízení, stejně jako je zcela vedlejší, proč jsem to udělal.

Důležité je, že posílají na "ladícím MUXU 170,5; 5000; 64" špatně seřazenou tabulku ostatních MUXů.

Což mi potvrdila služba na technické podpoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tě zklamat, v "ladíci" tabulce na kmitočtu 170,5 MHz je to dobře. Problém je v FW Handanů. NIT tabulka (ladící tabulka) má svě sekce, které se vysílají po sobě. Handan bohužel nečeká na tu s označením "1" a načte to od té co příjme jako první.

V současné době se postupně provádí upgrade CV5000.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Proč? Protože jsem si mylně myslel, že se potom naladí pouze tento MUX.

Navíc netuším, kde je doporučovaná? Např. u Handanu CV 5000 je podle návodu doporučována ještě historická hodnota 410, QAM 64, 6900.

Novější dokumenty (i technická podpora) radila kmitočet 170,5 jako správný.

 

Technik: Co si mám představit pod pojmem "upgrade CV5000"? Je to jeho fyzická výměna či jen upgrade jeho FW po kabelu?

 

Jinak díky za rady, zkusil jsem 658, 64, 6900 a je to správně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...