Přejít na obsah

Nefunkční řazení programů na Android TV


Návštěvník DavidCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník DavidCZ

Zdravím,

mám TV Sony Bravia s Android TV 8.0 s CA Modulem

Programy naladím všechny bez problémů, ale bohužel jakmile měním pořadí kanálů, tak se sice na TV přepíše název kanálu, ale vysílání zůstává původní. Např. na pozici c.2 se mi automaticky naladil Barrandov TV, který jsem následně vymazal a místo něj na tuto pozici uložil CT2 HD. Bohužel ale zůstal původní kanál.

Zkoušel jsem nastavit na TV i následně přes Sony Channel Manager a nahrát seznam kanálů, nefungovalo nic. TV jsem restartoval, modul zkusil vyndat zandat.

Nevíte, kde může být zakopaný pes?

Díky

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejnou sestavu a vse funguje ok. Minuly tyden jsem ale kupoval novu Sony android TV rodicum a kdyz jsem jim ji nainstaloval a naladil a seradil vsechny kanaly, po restartu se razeni rozhazelo. Zkusil jsem to 2x a vzdy to skoncilo rozhazene (DVB-T2). Nakonec jsem tedy udelal tovarni nastaveni a znovu nastavil vse od zacatku. Potom uz vsechna nastaveni a razeni zustala v poradku ulozena. Volal jsem do prodejny, ze mam asi vadny kus. Rekli mi, ze zrejme nedobehla nejaka aktualizace sw a tim to bylo (kupovano v malem okresnim meste, jediny kus na prodejne pripojeny k internetu). No uz tyden to funguje ok, tak snad to bylo tim..

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by to chtělo zakázat automatickou aktualizaci programů, protože pak by se to vždy naladilo podle provozovatele UPC/VF. Tak se chovala moje předchozí TV Sony. Teď mám druhý rok Sony s Androidem a nemám problém s řazením programů.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...