Přejít na obsah

Narozeniny UPC fóra


tomus

Doporučené příspěvky

UPC fórum slaví narozeniny, tento týden uběhlo již 8 let od jeho založení.

 

Zde se muzete podivat, jak web vypadal priblizne rok po je vzniku v roce 2005.

http://web.archive.org/web/200503130347 ... alzone.cz/

 

A jak bude web vypadat za dalsich nekolik let ? tot otazka, mozna se UPC vzchopi a rozjede podporu treba na Facebooku,

a tohle forum jiz nebude potreba, protoze me to zrejme take nebude bavit donekonecna :wink:

naro.jpg.4f3f28f8a18e3733910cac1fd513d6dd.jpg

nnnn.jpg.e82c0780fca80fc3e72a758deb2f49fe.jpg

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo to byly ještě časy Karnevalu.

 

Doba kdy byl ještě Internet pomalý, HD programy žádné, ale kdo měl kabely této společnosti nataženy do bytu ( baráku ), tak byl spokojenej. Nemusel platit Telecomu za vytáčenej internet nekřesťanský peníze a analogová televize ze vzduchu nebyla taky to pravé ořechové.

 

PS: Koukám, že jsem zrovna měl v sekci "Lokality" nějaký příspěvek. :D

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

A proč ne? Facebook se ukazuje jako poměrně dobrý, efektivní a přitom levný způsob komunikace. Prostřednictvím FB komunikují televize, banky i jiné organizace, např. i slovenské UPC.

U českého UPC byl sice nedávno založen profil, ale o nějaké komunikaci tam nemůže být žádná řeč. Spíše je to o nekomunikaci. Otázkou je, zda se jedná vůbec o oficiální profil, protože ani na tuto, kýmsi položenou otázku, nikdo neodpověděl.

Ano, je pravda, že spousta lidí na FB není a ani být nechce. Ale to je jejich volba a jejich problém. Je to dobrovolné. Třebas raději sedí s telefonem u ucha a čekají, až je spojí na kontaktní lince. Pak se tam dozvědí kulový, stejně jako na facebookovském profilu českého UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ale Facebook není jediná cesta efektivní komunikace.

Např. T-Mobile používá kromě Facebooku úspěšně i Twitter a "učí" se i na Google+.

Proč se musím přihlašovat, abych si na http://www.facebook.com/UPC.CR mohl "přečíst vše"?

Vidím jen zkrácené dotazy několika lidí, ne všech a vůbec nevidím žádnou reakci - odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já netvrdím, že je to jediná efektivní cesta komunikace. Twitter, G+ i např. tohle diskuzní fórum (pokud by někdo z UPC diskutovat chtěl) jsou určitě přinejmenším stejně dobré. Jen sjem reagoval na to, že pokud někdo někde být nechce, tak to neznamená, že tam nechce být někdo jiný. Tak proč by UPC nemohlo rozjíždět aktivitu na Facebooku.

Jenomže nerozjíždí. Žádnou reakci-odpověď tam nevidíš, protože tam není. To je právě ta nekomunikace. Oni se prostě nebavěj, neodpovídaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne nejsem velkym priznivcem Facebooku, ale je to porad lespi nez nic,

hodi se jako jednoduchy komunikacni nastroj, ale neni idealni na zpetne hledani v historii prispevku, k tomu je mnohem lespi nejake forum,

hlavne po tom co doslo k predelani faceliftu Facebooku, se me v nem orientuje docela spatne.

 

A ani slovenske UPC na facebooku neni bez chybycky, viz. prilozeny screeshot ;-)

 

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je jejich volba a jejich problém. Je to dobrovolné. Třebas raději sedí s telefonem u ucha a čekají, až je spojí na kontaktní lince. Pak se tam dozvědí kulový, stejně jako na facebookovském profilu českého UPC.

 

To forum je takove pristupnejsi vsem. Proc jsou vsichni porad presvedceni, ze ma k nemu pristup kdokoliv. FB je vetsinou prvni veci, ktere jsou ve firmach/skolach blokovany. K cemu mi je pak nejake forum na FB, kdyz se na nej fura lidi podiva pouze z domu, a to jeste, ze tam musi mit ucet.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Jak říká Tomus, lepší něco než nic. Ať se to někomu líbí nebo ne, prostě sociální sítě, hrají už docela podstatnou roli. Je to podobné jako s mobily. Když přišly, tak taky spousta lidí říkala, že mobil nechce, že krade soukromí, pořád je člověk k dosažení, na ulici, v tramvaji, v hospodě... a dneska má mobil takřka každý a nosí jej všude.

Samozřejmě, že to není úplně ideální, má to své mínusy, např. to hledání v historii (ale ono není snadné něco hledat ani tady, na fóru), na druhou stranu aspoň já jako výhodu vidím to, že to chci, tam mám jen pod jedním účtem/registrací. Banky, televize, kluby, kroužky, hospody, zájmové skupiny... nemusím klikat na různá fóra a přihlašovat se a pamatovat si všechna přihlašovací jména a hesla, protože každý server má trochu jiná přihlašovací pravidla (počet písmen, velká-malá, číslice, speciální znaky).

Ale aby nebyla mýlka, já Facebook, Twitter, Google+, atd. nikomu nenutím. Jen jsem reagoval na to "...proboha proč?". Protože pro někoho to užitečné je.

A už vůbec to není proti tomuhle neoficiálnímu fóru. To je, právě díky naprosté nekomunikativnosti UPC, naprosto nenahraditelné. Taky proto jsem tady zaregistroval v jeho prvopočátcích jako jeden z prvních a jsem tady až do dneška. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...