Přejít na obsah

UPC mění od května ceny


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Od 1.května 2012 dochází k některým úpravám internetových tarifů a cen za služby.

Mimo jiné:

Nebude se již nabízet internetové tarify 10/1M a 25/1.5M, nově bude 30/1M za 499 Kč. Tarif 60/6M zlevňuje z 649 Kč na 599 Kč, naopak tarif 120/10M zdražuje z 749 Kč na 799 Kč. U balíčků Kombi Komfort zůstávají ceny stejné.

V televizní nabídce se zvyšují ceny u balíčků Relax, Darwin, Sport Music, Plus ze 120 Kč na 130 Kč, u balíčku Filmox Plus ze 100 Kč na 130 Kč a u balíčku Hustler z 200 Kč na 300 Kč.

 

Celý ceník platný od 1.května 2012 je zde:

http://www.upc.cz/pdf/Cenik_UPC_platny_od_20120501.pdf

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na to koukám tak 30/1 nic moc i ta cena je dost 499Kč + modem.To už si radči objednám 60/6 za 599 Kč + 61 za modem.Stejně jsem chtěl objednat Wifi modem.Hlavně mně vadí to snížení UPLOAD na 1 MB.s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

Takže pokud to chápu dobře, tak Kombi Komfort bude od května oproti FP60 dražší o 100 kč (FP60 599+49 kč a balíček je 649+49+49 kč).

To už není tak výhodné si tu kabelovku pořídit, chtěl jsem si vzít ten balíček abych si nemusel kupovat settopbox na dvb-t :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

80 tv kanalu za stovku neni vyhodne ?

 

10/1 za tři stovky ? Mozna tak v akci na omezenou dobu, jinak vzdycky stal okolo 500,-

 

Kazdopadne kdo prejde na tarif 30/1 musi pocitat s tim ze bude muset platit jeste navic za pronajem modemu (starsi modemy pro DS 2.0, se zatim neprodavaji) navic ten upload 1 Mb je opravdu bida.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufal jsem, že se zvedne aspoň ten upload u KK+, ale nic a u některých se ještě zmenší a UPC už fakt neví, kde zdražovat.

Ale, co je od nich milé, je tohle:

Sleva při kombinaci 2 a více nabídek Relax, Darwin, Sport a Music je stanovena na 39,33 Kč měsíčně

Jak to čtu, je tam již uvedeno AXN HD v nabídce Relax, nevíte, jestli to je plánováno až na květen?

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upload 1 Mb je opravdu bida.

jestli je upload 1 nebo 1,5 Mb/s, nic nemění na skutečnosti, že je obojí hnus... místo aby udělali tarif aspoň 30/3 s novejma modemama a na starý síti nějakej spešl 30/1, radši nechají bez uploadu všechny :roll:

Jak to čtu, je tam již uvedeno AXN HD v nabídce Relax, nevíte, jestli to je plánováno až na květen?

já myslim, že je úplně jedno, jestli to bude za dva tejdny nebo za čtyři :)

jinak u tý televize sem nepochopil, co tam vymejšlej s balíčkem hbo a cinemax, když kompletní superfilm stojí stejně :shock:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

80 tv kanalu za stovku neni vyhodne ?

 

10/1 za tři stovky ? Mozna tak v akci na omezenou dobu, jinak vzdycky stal okolo 500,-

 

Kazdopadne kdo prejde na tarif 30/1 musi pocitat s tim ze bude muset platit jeste navic za pronajem modemu (starsi modemy pro DS 2.0, se zatim neprodavaji) navic ten upload 1 Mb je opravdu bida.

V poslední době vždy na rok, samozřejmě s možností prodloužení (stačilo dát výpověď a už volali a šlo to domluvit i nadále). Teď ta možnost ovšem nebude vůbec a že by se fa UPC překonala a za stejných podmínek dala 30/1, tomu moc nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se vám líbí tyto úžasné tarify a ceny? Mě tedy vůbec. Teď mám tel. Basic s 25/1,5 Mb/s za 400 CZK i s pronájmem modemu. Dle nového budu platit za tel. 222, za chcípáček 30/1 (ano, upload potřebuju!) internet 499 a za pronájem zařízení 59 CZK. Suma sumárum 780 CZK ! Za co? Za snížení uploadu o 1/3 a zvýšení down o 1/5? Spokojen rozhodně nejsem a zítra jim zavolám.

Mimochodem ceny jsou nejspíše "pro stávající věrné zákazníky". Pro ty nové možná budou akční slevy za úpis. Jak ale bude vypadat přechod na nového zákazníka (2 měsíce výpověďní lhůta) a 1000 CZK "připojovací poplatek" WTF? nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...