Přejít na obsah

120Mb v Plzni


Návštěvník KUFI

Doporučené příspěvky

Návštěvník KUFI

Kdo to ma tusit, maji to napsat na svy stranky do sekve FAQ, jak tam maji "Co je potřeba k připojení k UPC Vysokorychlostnímu internetu". Neco jako "pokud chcete plne vyuzit 120Mbit sluzby, musite mit nainstalovany Win7".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Windows XP nemá problém ani s Gb LAN, natož aby si neporadil se 120M, takže chyba musela být jinde.

windows xp měly potíže vůbec fungovat a to už po třech měsících běžnýho užívání :lol:

Kdo to ma tusit, maji to napsat na svy stranky do sekve FAQ, jak tam maji "Co je potřeba k připojení k UPC Vysokorychlostnímu internetu". Neco jako "pokud chcete plne vyuzit 120Mbit sluzby, musite mit nainstalovany Win7".

ke stažení je pro starý systémy nějakej optimizer, ale jestli bude fungovat vždycky a za všech okolností, neni jistý...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
ke stažení je pro starý systémy nějakej optimizer, ale jestli bude fungovat vždycky a za všech okolností, neni jistý...

 

Ten jejich Optimizer, nebo jakyho certa se to jmenuje, jsem taky skousel. Samozrejme to zadnej efekt neprinasi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Windows XP nemá problém ani s Gb LAN, natož aby si neporadil se 120M, takže chyba musela být jinde.

windows xp měly potíže vůbec fungovat a to už po třech měsících běžnýho užívání :lol:

U tebe možná ano, já na nich fungoval přes 10 let a byl to jeden z nejpovedenějších OS od Microsoftu. A vlastně je dodnes, protože Vista byl naprostý propadák a W7 jsou v oběhu relativně krátkou dobu (oproti XP) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Ne snažil (to může být tvůj případ), ale skutečně fungoval a neměl bych s tím problém ani dnes, protože XP mají vše, co je k běžné práci na PC potřeba a mnohé věci mají dokonce i lepší, než všude opěvované W7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

To bych ale nebyl ja, aby se nevyskyt jinej problem.. Nekolikrat za den se brutalne zpomaly net. A to tim zpusobem, ze skoro nefunguje. Stranky hlasi ze jsou nedostupny apod. Kdyz spustim ten nastroj "Odstranit potize" tak to na me vyflusne neco ze DNS nedopovida. Podotykam, ze jsem skousel DNS Googlu i UPC. A to samy pise Chrome: Chyba 105(net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Adresu DNS serveru nelze vyhledat.

Podobny to je, kdyz mam spustenej uTorrent. Zatimco mi to sosa treba 10MB/s tak www jsou skoro zablokovany. Up mam samo stazenej. I kdyz na XP jsem mel neomezenej a vubec to nevadilo.

 

To se mi na WIn XP nestavalo. Holt neco za neco.. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz tu nekteri pomlouvaji xpecka, pridam se taky k jejich zastancum. Jedu na nich presne 11 let a za tu dobu jsem je musel snad jen 2x preinstalovat (zavirovano, zmena hardware). Pri rozumnem pouzivani a peci jsou systemem k nezaplaceni :) Bohuzel ukoncena podpora stale novejsiho a novejsiho HW si vynucuje i novejsi OS. Ale komu starsi masina funguje, nemusi se xpcek vzdavat. Zatim stihaji vse...jen mrcha nejnovejsi Battlefield vyzaduje W7 :)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych ale nebyl ja, aby se nevyskyt jinej problem.. Nekolikrat za den se brutalne zpomaly net. A to tim zpusobem, ze skoro nefunguje. Stranky hlasi ze jsou nedostupny apod. Kdyz spustim ten nastroj "Odstranit potize" tak to na me vyflusne neco ze DNS nedopovida. Podotykam, ze jsem skousel DNS Googlu i UPC. A to samy pise Chrome: Chyba 105(net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Adresu DNS serveru nelze vyhledat.

Podobny to je, kdyz mam spustenej uTorrent. Zatimco mi to sosa treba 10MB/s tak www jsou skoro zablokovany. Up mam samo stazenej. I kdyz na XP jsem mel neomezenej a vubec to nevadilo.

 

To se mi na WIn XP nestavalo. Holt neco za neco.. :/

To vypadá, že vyčerpáte díky uTorrentu max. počet spojení najednou. Na XP se to upravovalo buď optimizerem, nebo při instalaci uTorrentu myslím apod.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...