Přejít na obsah

ČT24


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Bohužel u nás v Teplicích-Řetenicích pozoruji už několik týdnů zhoršený příjem nižších kanálů s jemným šumem / od SR 2 do cca R 12/. Nevím zda to je nějakými úpravami sítě. Výměnou za Polonii se tak ČT24 dostala do tohoto nižšího pásma.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel u nás v Teplicích-Řetenicích pozoruji už několik týdnů zhoršený příjem nižších kanálů s jemným šumem / od SR 2 do cca R 12/. Nevím zda to je nějakými úpravami sítě. Výměnou za Polonii se tak ČT24 dostala do tohoto nižšího pásma.
NAPROSTY souhlas. Pozoruji to uz delsi dobu. Ale protoze jsem srab a mam uz zkusenosti, ktere nechci nove zazivat, nikde jsem to nehlasil (mel jsem take za to, ze to je pouze u me)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že podobné zhoršení příjmu se objevovalo i před rokem, tehdy jsem to ale bral. Připravovala se totiž síť pro příjem internetu. Nevím ale co si o tom myslet dnes. Že by v souvislosti s příjmem digitálu ? Každopádně bychom to neměli tolerovat. Nevím proč by měl být horší příjem na nižších kmitočtech kde jsou navíc nejsledovanější programy. A to to navíc za takové peníze ! Doufám, že si to nějaký odpovědný pracovník Karnevalu alespoň přečte.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ver, ze jsem si zazil s Karnevalem opravdu dost. Dokonce sem neco resil i CTU (coz mozna nakonec byl duvod, proc vsechno doslo ke kladnemu vyrizeni), ale opravdu uz na to nemam cas ani silu. Muzes jim zavolat, rict jim to.... Samozrejme te nezapomenou "upozornit", ze jestl kecas, nebo se ti to jen zda, zaplatis za vyjezd technika..... Pak prijde technik, zmeri ti signal u zasuvky...Ten bude presne na desetinu souhlasit s minimalni toleranci (ktera se ti ale cestou k TV snizi. To uz ale Karneval zajimat nemusi, protoze v zakone je dulezita frekvence na vystupu, tedy primo u zasuvky). No a pak zalezi na stesti. Bud ho mit nebudes, technik zabouchne dvere a ty zjistis, ze muzes dal akorat tak drzkovat........., nebo trefis na technika jako ja (spis andel, nez technik) a on uzna, ze takhle to opravdu nejde a bude to resit tim ze bude serizovat neco primo u nich a bude ti volat, a jezdit za tebou, a ptat se, jestli je to uz lepsi. Protoze si z Teplic, tak mas sanci, ze za tebou prijde ten samej clovek, co za mnou (bohuzel si nepamatuju jeho jmeno). Nicmene ja uz to opravdu neresim (takze ani nedrzkuju,pac si za to vlastne muzu sam :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...