Přejít na obsah

ČT24


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Na R6 a R9 vysila v Brne celkem silne pozemni vysilani ORF a Nova, takze tyto kanaly jsou nepouzitele, stejne jako napr. K26 a K35 v UHF pasmu kde je velmi silna CT1.

Mini nabidka V Brne je do SR 17 (279 MHz), zbytek byva filtrovan (u nabidky Mini), pak je filtr na HBO 279-350 Mhz, na 378 MHz jede download pro net - proto taky driv neslo Mini+Net.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobre, rekneme ze diky mizerne provedene kabelazi jim dovnitr (a tedy i ven, pasivni RF prvky jsou vzdy linearni a zisk vysilace i prijimace je stejny) lezou R6 a R9, a diky nejakemu vyssimu zasahu jim pasmo konci uz u SR17 misto obvyklych SR18. To jsou ale porad jen 3 kanaly, volnych je jich 11, takze furt zbyva 8 pozic.

 

K26 a K35 jsou mimo pasmo zakladni nabidky, stejne jako zminovany filtr na HBO a down/up net, neni mi jasne proc jsi to vubec zminoval. Jak jsem rikal, maji minimalne 8 volnych pozic v zakladni nabidce, proto nechapu proc CT24 nedaji na jeden z nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velke mnozstvi televizi neumi kanal vedle kanalu a majitele techto televizi by dost rvali, proto je tolik "volnych" kanalu v mini pasmu. Existuje cela rada dalsich duvodu, proc do kabelu nejde nacpat 80 TV kanalu i kdyz tam je misto, ale to nema cenu vysvetlovat Prudicum, kteri si to "umi" spocitat na prstech jedne ruky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy uz budeou vysilat CT24 na normalnim kanale. Uz me celkem irituje koukat na malou kosticku. Tvrdili, ze od 2.6. coz jaksi uz nestihnou :)

Info z webu CT24:

Od 6. 5. 2005 zařadila kanál do své nabídky také společnost Karneval Media. Vysílání je prozatím provozováno v rámci promokanálu (ve výřezu obrazovky), po dořešení legislativních záležitostí bude program zařazen do základní nabídky.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je dost že ty nemehla cirkusácký přiznaly že jde o legislativní problém, nikoliv technický, jak se tu někdo neúspěšně snažil naznačovat. Ale stejně si myslím že keyword "legislativa" = my-se-furt-nemůžeme-rozhodnout. A toto pána co si hraje na admina slušně prosím aby mi přestal banovat IP adresy, protože SwitchProxy mi web zbytečně zpomaluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Doctor

Taky bych ČT 24 uvítala, ten další co tam je, parlamentní 24.cz je děsná, zpravodajský kanál ale bych ráda měla na velkým a bez těch infokravin co jdou kolem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Včera, když jsem se koukal na ČT24(zatím stále promokanál) na přistání raketoplánu Discovery, jsem si opět uvědomil, jak mě příserně štve ten malý čtvereček, rušený ještě zprava a zespodu nějakými prý "užitečnými informacemi". ČT1 opět přenos zkrátila na minimum a odkazovala na ČT24. Slibovaný květen (Karnevalem) už je v propadlišti dějin, dnes je 10.8.05 a ČT24 stále není na samostatném kanálu. :cry:

A vzhledem k tomu, že dnes pan Martin Kindernay vrátil Radě pro rozhlasové a televizní vysílání licenci na vysílání TV Praha a TV Hradec Králové viz: http://www.ceskamedia.cz/ a vidí v tom, jak sám říká, příležitost pro rozvoj digitálního vysílání v České republice, může se také stát, že se ČT24 na klasickém analogovém kabelu již nedočkáme. Česká televize totiž může ČT24, spolu s Cinemaxem, tzv. Klubovými balíčky, Top TV(teleshopping) viz např: http://www.parabola.cz/r-art.php?id=1122025800 nebo: http://www.parabola.cz/r-art.php?id=1123692466 a já nevím s čím ještě rovnou hodit na digitální vysílání. A to tady zatím moc lidí nechytne, páč nemají Set Top Box. :cry::evil::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...