Přejít na obsah

ČT24


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

nevim co, ale neco mi rika, ze to pustej od zari, kdy CT24 zacina ostrej provoz. Kdyz to tak nebude, muzeme bejt dal nas_any. To je tak vsechno, co muzeme delat. Karneval evidentne na prani lidi (a plneni slibu) ohled bere jen tehdy, kdyz se mu to hodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me o cem porad jednaji:

 

Z clanku ze serveru CT24...

 

Jak vypadá situace v kabelovkách?

Vedle společnosti UPC, kde má možnost ČT 24 přijímat již takřka 250 000 domácností, poskytla ČT souhlas s vysíláním programu ČT 24 dalším 15 kabelovým operátorům. Dále proběhla jednání se společností Karneval Media, kde je zatím ČT 24 v analogové distribuci šířena v rámci promo kanálu.

 

Zdroj: http://www.ct24.cz/vyhledavani/index_view.php?id=135836

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja byt sefem marketingu v CT, tak pri upoutavkach na tento kanal napisu "moznost prijmu v sitich UPC" a malilinkatym pismem pak i Karneval (a jeste bych to dal do mensiho ctverecku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si pročítal teletext promo kanálu a je tam napsané, že by ČT24 mělo být přesunuto na pevnou pozici v nabídce Komplet v září.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si pročítal teletext promo kanálu a je tam napsané, že by ČT24 mělo být přesunuto na pevnou pozici v nabídce Komplet v září.
jeste tenhle rok? :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správná otázka, taky mě to napadlo při pohledu do čertovsky aktuálních teletextových stránek :wink: Ale připravili si alibi, je tam myslím doslova uvedeno "v září t.r." (= tohoto roku), takže až se přehoupneme do ledna 2006, informace může být zase pravdivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník iNDYCZ
Takze se zda ze od dnesniho dne konecne CT24 zacala vysilat v sitich Karnevalu na samostatnych kanalech.

Dik za info, co na to rict? Konecne :)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...