Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

No já osobně bych uvítal prvotní setřídění podle frekvence, abecední třídění je asi pro většinu uživatelů vhodné a logické (tedy alespoň pro ty, kteří jsou schopni setřídit si programy do oblíbených složek), nicméně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník c12345

Dotaz :

Mám televizor Samsung LE 46C650 s Ci slotem a již asi dva roky využívám modul s kartou. Vše funguje normálně jen jsem se chtěl zeptat zda nějak probíhá aktualizace ze strany UPC toho modulu (zakoupeno od firmy Lica) a nebo se musí aktualizovat ručně. Moc se v tom nevyznám vím, že u televizoru když vyjde nový fimware tak si há stáhnu a nainstaluju. Jak je to s modulem akartou jsou tam nějaké aktualizace nebo ne. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník palox

mám modul v TV samsung a občas se stává,že u některých kanálů nejde zvuk,někdy ani obraz,a pomůže pouze vypnutí a zapnutí TV,pak je to ok :shock: Je to na reklamaci karty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
mám modul v TV samsung a občas se stává,že u některých kanálů nejde zvuk,někdy ani obraz,a pomůže pouze vypnutí a zapnutí TV,pak je to ok :shock: Je to na reklamaci karty?

Tak toto mi dela tak jednou, dvakrat do mesice na LG TV. U nekterych programu nejde zvuk, nektere se třeba sekaji, nenacita se EPG. Po vypnuti/zapnuti OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joel

Plánuji koupit Samsung UE46ES6800. Jak zjistím zda nebude žádný problém s modulem? Bude menu česky a nebude to musel nějak složitě šlelovat?

Četl jsem různé věci, ale když to UPC nabízí tak by mělo mít odzkoušené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...