Přejít na obsah

Výpadky při stahování z webu


Návštěvník Lokiji

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lokiji

Zdarec, mám takový problém, když chci něco stáhnout ze stránek na internetu, z normálního webu, tak to třeba z 600mb stahne 30mb a pak vidím jak jenom klesá rychlost pomalu až stahování přestane úplně. Zkusil sem to na několika pc a různé prohlížšče, všude stejné. Zkusil sem být i přímo připojený bez routeru a dělá to to samé. Je to chyba v modemu? Stalo se to někomu z vás? Je to celkem otravné, když si chci něco stáhnout a trvá mi to půl dne, než se mi podaří to vychytat tak, aby se to neseklo:-/

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lokiji

no prave dela to i u toho:-/ je jedno z kama stahuju, jestli je to ulozto, nebo tahani nejakych programu z jinama, dycky se to sekne:-/ torrenty atd to jede. ale jeden vetsi celek to je spatne. asi nezbude nez kontaktovat tu jejich podporu. co uz no. diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník petrskr

Ahoj, vzhledem k tomu, že mám stejný problém (viz můj příspěvek o Samsung TV o dvě témata výš) a zde nám asi nikdo z UPC neodpoví, zavolám tam a zjistím, čím to je. Chtěl bych se jen zeptat na pár otázek:

- máte modem (já mám cisco 3925

- rychlost internetu (mě to např. začalo zlobit až od přechodu na vyšší rychlost - paradoxně od té doby, co mám vyšší rychlost ,jde internet hůř)

- máte do modemu zapojený upc tel? (třeba by to mohlo mít vliv)?

 

Bydlíště - místo provozování - na to zřejmě vliv nemám - koukám Brno, Karviná, já Praha...

 

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník petrskr

Takže to nikdo řešit nechce...? Nebo jste to už nějak vyřešili?

Opravdu užitečné fórum. :-)

 

Co se týče mého problému, tak zde byl technik, který pouze zvýšil signál (venku na domě). Nenastala žádná změna. Budu to tedy řešit dál.

Pokud to i nadále chce někdo řešit nebo má zájem se dozvědět, jak (pokud) problém bude vyřešen u mě, dejte vědět.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mohu poradit, tak zatím nejuniverzálnějším řešením je v routerech od Cisca úplně vypnout Firewall (včetně všeho doplňkového u něj). U mě sedí přesně vše co popisujete, pral jsem se s tím sám, volal na UPC (oni chybu nevidí) a pak jsem si všiml, že Firewall v routeru rozpoznával (krom jiného) i vcelku běžnou komunikaci s DNS servery jako problémovou, a tak zastavoval provoz.

 

Odtud je tedy logické, že UPC chybu nevidí ani při delším monitorování - protože co router pustil, prošlo sítí UPC v pořádku, kdežto co zablokoval, to UPC vůbec neví.

 

Zkrátka zkuste v routeru vypnout firewall vč. ostatních jeho služeb a uvidíte.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...