Přejít na obsah

Výpadky při stahování z webu


Návštěvník Lokiji

Doporučené příspěvky

Návštěvník petrskr

Ježíš, co se tak ježíš, jde mi o to, že v případě, že by to pomohlo, bych ho nechal vypnutý a nemusel nic dál řešit.

 

Jenže to stejně nepomoho :( Takže asi budu požadovat po UPC jiný modem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíš, co se tak ježíš, jde mi o to, že v případě, že by to pomohlo, bych ho nechal vypnutý a nemusel nic dál řešit.

 

Jenže to stejně nepomoho :( Takže asi budu požadovat po UPC jiný modem...

no kdo by se neježil, prostě vypnu, vyzkoušim, když nepomůže, zapnu a zkoušim dál 8)

nemáš na všech kompech nainstalovanej stejnej antivir&firewall?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrskr

Takže díky všem, kteří se snažili poradit. Vidím, že zde se kloudné odpovědi asi opravdu nedočkám. Myslím, že radit by zde měli opravdu jen ti, kteří jsou si skutečně svými radami jisti a rozumí tomu, čemu se snaží radit. Bohužel si většina lidí myslí, že jsou IT experti, a pak to tak vypadá.

 

Slamb> Tato debata mi příjde jako diskuze o tom, zda bylo dříve vejce nebo slepice. Já jsem se ptal, zda pokud nechám vypnutý firewall, bude bezpečné se takto nadále na internet připojovat. Protože - pokud by vypnutí firewallu pomohlo, zřejmě bych chtěl mít firewall vypnutý, aby mi internet fungoval normálně. A nemusel bych pak znovu kontaktovat pracovníky UPC, jejichž návštěva u mě doma by opět znamenala půldenní nemožnost pracovat. A to je důvod, proč jsem vůbec vlezl na toto diskuzní fórum - abych si poradil sám bez nutnosti volat UPC. Tudíž nechápu tvoje rejpání. Měl by ses uklidnit.

 

Co se týče ostatních rad o Antivirech, restartech PC... Díky, ale přesvědčil jsem se o tom, že hledat rady na podobných fórech, je opravdu ztráta času. Příjde mi, že se tady jen skupinka technických šťouralů a PC maniaků pouští do nesmyslných hypotéz, které nakonec vedou spíše k znefunkčnění pracovních stanic.

 

Čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

Vyluc router, firewall, zkus pripojit jiny pocitac a pak volej UPC...

a jakou radu bys jako predstavoval? Delas tady machry a cely tvuj popis problemu je ala "nejede mi auto, co mam delat?"... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...