Přejít na obsah

TechniSat CableStar HD 2 + CA modul Conax


Návštěvník johny357

Doporučené příspěvky

Návštěvník johny357

Zdravim,

uz si nejak nevim rady, mam Technisat Cablestar HD2 k tomu z dvbc-shopu CA modul se smart kartou na UPC (stari obojiho cca tyden, prvni instalace). Pres navody atd, co sem tady nasel se v pohode dostanu k tomu, ze si naladim programy, nicmene, kdyz nejakej chci spustit, vyhodi mne to hlasku:

 

Všechny dostupné DVB adaptéry jsou vytíženy. Není nalezen žádný nový adaptér!

v EN All capable DVB adapters are busy. No free device has been found!

 

nevite nekdo co s tim?? diky za odpoved. Na foru jsem ji zatim nenasel

 

diky Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

S něčím podobným jsem se nesetkal, nicméně, těch adaptérů máš víc? Objeví se adaptér Technisat ve Správci zařízení? Já jsem měl ve starém PC tři tv tunery, žádný problém...

Jo, teď čtu "není nalezen ..", je to hláška enWin nebo aplikace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník johny357

ve spravci zarizeni mam i TV kartu i CA modul... obe PCI karty a na pohodu, tu hlasku haze DVBViewer TE2, kdyz chci nejakej kanal spustit :( pritom v nastaveni > hardware mam v pohode zobrazeny Technisat Mantis DVBC BDA Receiver (dalsi zarizeni nejsou nalezena a zakrtnuty ze mam CI module...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tím dvbc-shopem předpokládám myslíš http://www.dvb-c-shop.cz/. CAM se smart kartou se někdy aktivuje téměř okamžitě, někdy i po několika hodinách, i tak je ta hláška divná. Samostatně je Technisat funkční (myslím tím, je-li do pc osazena pouze tato karta)?

Ještě jedna věc (já používám DVBV Pro), podporuje DVBV TE více tunerů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Zkusím to shrnout

V DVBV TE naladíš všech cca 111 kanálů v DVB-C UPC?

Nekódované programy by mělo být možno spustit. Pokud ne, vyjmi CAM, případně i odpoj CAM kartu od tuneru a zkus znovu. Tím by se měla jedna z možností vyloučit.

Dalšími nápady bych problém asi více zatemňoval, nemám možnost otestovat.

Díval jsi se na board http://www.dvbviewer.com/en/index.php?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník johny357

dik za odpovedi, ... Technisat cablestar HA2... mam obe PCI karty, jedna TV, druha CA, ovladace v pohode, vsechno jak ma byt, do CI modulu sem zasunul CA kartu se smart kartou (mam doma v TV jeste dalsi, testl sem i s tou) verdikt... kdyz spustim DVBViewer, tak to haze tenhle error...z podpory technisatu sem zjistil, ze to je mozna nekompatibilitou nodulu a TV karty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Používal jsem tutéž kartu se stejným CAM, žádné problémy, takže nekompatibilita téměř vyloučena - navíc stejný výrobce všeho. Proto odzkoušej odpojit CI kartu od tuneru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte ...včera som dostal kuriérom túto kartu. Operátora mám SATRO (obdoba UPC digital) ....kartu som dal do PC ..všetko prebehlo v pohode ....DVB viewer mi nenašiel ani jeden program ...PROG DVB mi našiel 8 kanálov ale iba z jednej frekvencie ...ostatné frekvencie som zadával manuálne a nič ani jedenkanál. Inak z tých 8 kanálov mi išli aj kódované ..keďže používam CI + CAM modul párovaný s kartou. Prosímporadte mi ako mám naladiť ostatné frekvencie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Interní tv tunery mají obecně oproti televizorům nižší citlivost. Jedna z možností je slabý signál, prověř kabeláž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...