Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Podepsal jste smlouvu, to znamená, že jste plně souhlasil s VOP. A teď se rozčilujete, že se Vám jedna část nelíbí? Doporučuji přečíst VOP a Zásady ochrany soukromí spotřebitelů na které VOP odkazují a týkají se toho, o čem se zde bavíme.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v čem jsem s VOP a ZOS v rozporu? Samo UPC v nich dává na vědomí, jakým způsobem lze zamezit marketingovému obtěžování z jejich strany. Já vždy a u všech svých smluv měl a mám nahlášen zákaz a při každém rozhovoru s pracovníkem infolinky si nechávám zkontrolovat, zda to někdo svévolně nezměnil (s oblibou to totiž dělali u mé smlouvy na fyzickou osobu). Přesto si zase někdo v UPC řekl, že není důležité, co chci já, a předal mé číslo bandě kreténů, kteří mne za posledních 14 dní snad dvacetkrát volali v libovolnou denní dobu z jednoho konkrétního čísla (222998840) a po zvednutí mne oblažovali tichem. Až včera byla na druhé straně jakási vnucovací megera, která mi opakovaně nestydatě lhala. Divíte se, že jsem rozčílený? Máte pocit, že na vině jsem já?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To je trochu mimo logiku, protože proč by fa UPC dávala tvoje číslo a údaje o tarifu nějaký konkurenci a riskovala odchod klienta? Veksl s číslama je obvykle v rámci agentur, co dělají pro operátory nábor nových klientů a mají k dispozici databáze. Pak dojde k tomu, že agentura týden dělá pro UPC, další týden pro O2, pak TM nebo Vodafone a čísla tak putují všude možně. Ale přímo z UPC dost pochybuju, že by to někdo dával (jedině snad nějaká čistě osobní msta).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nepsal, že šlo o konkurenci. Bába se mi i přes zákaz obtěžování snažila vnucovat dražší tarif UPC. Není to zdaleka poprvé, užil jsem si takových volání dost, ale tentokrát to už bylo přes čáru. Aby mne někdo opakovaně budil, rušil v jednáních apod. a pak mi nestydatě lhal, přes to, že jsem se možnosti takového konání aktivně a v souladu se smlouvou bránil... Je to už 24 h a stále mnou cloumá vztek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Sigmunde, jestli ty to tak trochu nepřeháníš, cituji: "Aby mne někdo opakovaně budil, rušil v jednáních ..." Holt nesmíš na těch jednáních spát ale aktivně se ji účastnit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...