Přejít na obsah

Co vám na UPC vadí? Co a jak byste zlepšili?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

A je to tady zas. Milý Marku. Vaše zkušenosti mě vůbec nezajímají a upřímně řečeno vám nevěřím ani slovo. Znovu opakuji, že jsem na jasný dotaz popsal své zkušenosti s UPC. Šel jsem k nim jen proto, že jsou jediná DVB-C kabelovka a já jsem chtěl nahrávat víc programů současně. Rád bych žil v báječném světě, kde sviští rychlý, spolehlivý internet, nabídka kanálů je dostatečná a srovnatelná s konkurencí, operátoři a technici rychlí a ochotní, a služby a přístroje spolehlivé. To ale mě, ani mým příbuzným v jiném městě UPC nenabízí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pište ty slohovky delší, tohle mi pomalu ani nestálo za čtení :lol:

btw snad všichni mají aktuálně v nabídce kolem 150 programů, rozdíly sou jenom v tom, kolik jich obsahuje nejvyšší nabídka a pak samozřejmě v jednotlivejch programech

třeba centrio má nabídku komplet a komplet+ a ani jedna neobsahuje všechny programy (komplet+ má 110+, z toho některý se upscalujou :lol:), ten zbytek do 150 (většinou hd) vychází na cca +600

asi nejlíp má televizi vyřešenou a1m s netboxem, kde si může zákazník vybrat k základním 30 stanicím svejch dalších 30 programů, takže žádný zbytečnosti navíc a nekonečně dlouhá nabídka, ale jenom to, na co se dotyčnej skutečně dívá

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
... jsou jediná DVB-C kabelovka ...
Docela by mne zajímalo jaké jsou ostatní kabelovky' date=' když UPC je [b']jediná DVB-C[/b].

Zdá se, že vám unikl pokus mipa ironii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HD DVR Mediabox Pace DMC7002

- Neustále bručí, podle zvuku je pravděpodobné, že se tam točí neustále hardisk. Jestli v místnosti u toho půjde spát uvidíme.To starý setupbox s diskem to nedělal.

 

- Nesmyslný a malý přesah nahrávání pořadu. Na co volba přesahu 15 sekund, 30 sekund, 1

minuta,2 minuty,5 minut a max. 15 min.? To je naprosto mimo realitu. U starého setupboxu

jsme si nastavili 20 min. před plánovaným začátkem a 30 min. po ukončení.

Při nočním nahrávání ani přesah 30 minut nestačil, některé pořady měli i 40 min. posuv. A

nebylo to vůbec neobvyklé. Jde tedy o fatální chybu, ale jednoduše opravitelnou.

 

- ad bručení. Tady to bude zřejmě individuální problém konkrétního kusu. Naopak můj HD DVR Mediabox je zcela tichý, kdežto právě třeba Kaon KCF-B3000 HCO byl docela hlučný a často se z něj ozývá i všelijaké podivné cvakání, lupání a praskání.

 

- ad přesah nahrávání. Tady problém nevidím vůbec. U naprosto drtivé většiny programů je max. 15 minutový přesah víc než dostatečný, řekl bych že i 5 minutový většinou stačí. Pokud je však třeba, což se např. stane občas u slovenských stanic u dopoledního či nočního vysílání, kdy si zažínají i končí kdy chtějí a automaticky nastavený přesah nestačí, tak HD DVR Mediabox umožňuje u každého nahrávaného pořadu nastavit začátek i konec pořadu na jakýkoliv čas, stačí jen kliknout na "Přidat čas navíc".

 

Co mně zatím na HD DVR Mediaboxu nejvíc vadí je:

- zmršená diakritika u teletextu, který je tímto nečitelný (což doufám bude při příští aktualizací napraveno)

- prakticky nefunkční rychlé přetáčení u některých programů, např. Prima Cool HD, kdy rychloposuv funguje asi tak 5 vteřin a pak se obraz prakticky zastaví a často nefunguje ani 30 sekundový posuv směrovýma šipkama. Často pak, když se o takové rychlé přetáčení neúspěšně snažím, tak pak je i normální sledování záznamu poznamenáno častýma chybama - sekání obrazu, výpaky zvuku atd. Takže při nahrávání z těchto kanálů je nakonec lepší se raději o nějaké přetáčení ani nepokoušet a raději reklamy přetrpět, což je samozřejmě absurdní a hrubý nedostatek přístroje.

 

 

 

OK,

 

ale já nechci při každém nahrávání přemýšlet, zda to je v noci či ve dne a zda je předtím nějaký program, který se může protáhnout a jaká je pravděpodobnost, že se tak stane a pak skočit někam do menu a ještě tam něco opravovat. Tak jsem to dělal před 10-ti lety u DVD-RAM nahrávače.

Chci kliknout a o nic se nestarat (a automaticky prodloužit čas třeba o 30 či 45 minut. (Do pěti minut prodloužení je zbytečně pět !!! možností).

Disk je dostatečný, není důvod si neprodloužit každý pořad o 30 minut a už se o nic nestarat. Není důvod, proč by volby nemohli prodloužit ( třeba místo zbytečných sekundových přesahů).

Po 22 hodině mám zkušenost, že je 30 min. posuv naprosto běžný. Jak píšu, občas oni to nestačí, tak jsme pro jistotu u starého Kaonu nastavili přesah cca 40 min a byl pokoj. A slovenské programy jsme nenahrávali. Jen české.

Nějak třeba taky nevidím jak skočit pomocí kalendáře třeba o několik dnů dopředu a kliknutím naplánovat nahrávání (Tak to dělal starý Kaon). Vidím jen, že se musím několik zdlouhavých minut posouvat v časové ose, než se posunu třeba o ten týden. Ale třeba to někde je schované, ale intuitivně to nalézt nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník P_V

Letos už podruhé nám UPC nacpala do schránek reklamu tak, že trčela ven, aby každý kolemjdoucí zloděj viděl, kdo není doma. S tímhle přístupem jsou v našem domě vážně jediní. Všichni ostatní roznašeči letáků buď dají štůsek do regálku, který máme pro ten účel vedle schránek, nebo to házejí pěkně dovnitř.

Foto0393.jpg.9ae547b48ae30e6571f7516aa0e345e8.jpg

Foto0450.jpg.8da7719ed49bb51ae80dd1bfebc4214c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

UPC zcela jistě žádnou reklamu nikam necpe, prostě si zadá roznos reklamy někde u pošty nebo jinýho subjektu a ten to pak realizuje, takže nadávat jemu. Jinak stačí dát na schránku upozornění, že nechci reklamu a nic tam nechodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...