Přejít na obsah

Problém s CV-5000 CINX.


mirij

Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Mám problém se set-top-boxem CV 5000 CINX. Když na něm naprogramuji video časovač pro přepínání různých televizních kanálů tak se mi stává, že přepnutí z "Jim Jam" kanálu (je to kanál s pořady pro malé děti) na jiný kanál nedojde - obraz zamrzne s posledním snímkem "Jim Jam" kanálu v okamžiku, kdy má dojít k přepnutí. K podobnému zamrznutí dochází když má naopak dojít k přepnutí na "Jim Jam" kanál. Nejhorší je, že se tak děje u tohoto kanálu pouze někdy - asi v polovině případů k přepnutí normálně dojde.

Při přepínání mezi ostatními kanály k tomuto problému vůbec nedochází ! Nechápu proč zrovna s kanálem "Jim Jam" jsou problémy.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak nakonec pomohl restart STB do továrního nastavení a opětovné vyhledání všech TV stanic a ukázalo se, že před tím "Jim Jam" kanálem je ještě jeden kanál - ""Jim Jam" se posunul z kanálu 77 na 78.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

V Praze. Jak už jsem psal - nestává se to vždy, pouze např. při 10-20 přepnutí. Dejme tomu, že v časovači toho set top boxu naprogramuji dva pořady, nejprve se např. spustí něco na kanálu CS Film a poté se má spustit něco na tom kanálu Jim Jam (měl jsem tam naprogramováno denní spouštění od 9:20 do 9:50) a v okamžiku kdy má dojít k přepnutí na ten Jim Jim kanál tak stb kompletně zatuhne. Nebo běžel na stb Jim Jam kanál a mělo dojít (opět pomocí časovače) k přepnutí na TV Barrandov a opět došlo k zatuhnutí stb.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...