Přejít na obsah

Rychlost


Pepe

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hal

UPC navysilo z 60 na 80. Tech dalsich 30 Gbitu je byvale Sloane tj VO zakazcnici, ktere vyuziva jiny autonomni system (AS29113, UPC Broadband ma AS6830) a jinou peeringovou policy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

Ahoj prosim vas mam dotaz mam internet 120 mega a kdyz to promerim pres brno tak mam toto

1631318994.png

 

Jak je mozne ze mam jen tak malou rychlost na speedtest.net kdyz ostatni mate normalne pres 120. Jen dodam ze pres mirror.karneval.cz mam rychlost kolem 116.

Diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník HanysR

Teď jsem volal na UPC kvůoi tomu, že jsem za 14 dní nedosáhl ani 100 Mbit u Fiber 120M. Dycky co to změřím, mám kolem 70 Mbit. Už mi i sledovali modem a samozřejmě v pořádku. Příští úterý přijde technik. To jsem zvědavý teda co vyřeší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Po objednání balíčku KOMBI KOMFORT jsem si myslela, že se mi internet zrychlí, ale pořád mám naměřené hodnoty, které tomu neodpovídají. A přitom mi na UPC po všech perpetiích tvrdí, že stále moji smlouvu prověřují a mám mít trpělivost. Od 8.11. bych měla mít rychlost 60 / 6 Mb/s. Ale asi nemám :(

 

1620067938.png1631497304.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zdemax

Na měření ze speedtestu bych moc nespoléhal , když to pročteš zpětně , tak to více lidem nenaměří rychlost , kterou by dle smlouvy měli mít (včetně mě):

 

1640524164.png

 

 

Když jsem to ale kontroloval přes ftp , nebo pomocí NetworkMeteru , tak mi to požadovanou rychlost ukázalo .... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...