Přejít na obsah

Projekt Horizont


Michal Pelikán

Doporučené příspěvky

No nejsem si jist, jestli Horizon dělá UPC kvůli pár zákazníkům, kteří si přejí video on-demand. Spíš bych řekl, že to je jen takový vedlejší efekt, který některým lidem udělá radost. Podle toho, jak to prezentují, tedy možnost příjmat své předplacené programy na jakémkoliv zařízení ("transforms any screen into TV screen"), se jedná o buď kabelovku přes IP, tedy bez nutnosti kopat všude kabelové rozvody, nebo o to, že stb Horizon, dokáže streamovat programy do sítě, kde si je přehraju na čemkoliv (tablet, mobil), případně o kombinaci obou možností.

 

Pro mě osobně je daleko zajímavější možnost, příjmu svého předplatného na čemkoliv, než video on-demand, což v případě tv operátora znamená pouze archiv již odvysílaných pořadů (již teď u české O2TV funguje 30 hodin zpětně, což ohlásili s velkou pompou, přičemž u slovenského Orange to je až 31 dní zpětně). Samozřejmě se dá očekávat i přidání klasických VOD kanálů, jako HBOgo, Topfun, voyo, ale to si bude připlácet jen minorita zákazníků, protože rozsahy archivů těchto služeb jsou velmi tristní. Archiv HBO GO CZ ≠ HBO GO USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

ked to ma byt u vas na jesen 2014, tak na slovensku to bude zavedene kedy? rok 2015? dost mozne, tu on demand sluzby vratane archivu ponukaju firmy ktore maju radovo par tisic zakaznikov... miestny lokal provideri atd... telekom magio ponuka tieto sluzby od roku 2007 v sluzbe magio za facku...

 

tomus skade mas tuto informaciu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že za rok to už bude odladěné. Lepší počkat, i když trochu dlouho, než dostat nedodělek. V podstatě se to opozdilo jen o půl roku, což není až taková hrůza. Do té doby přibude ještě 10 nových stanic, dovylepší se síť a pak hurá na nové služby.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník david3434

Zajima zprava na parabola,ale nevipovida nic o skutečném využívani služe,ale pouze to kolik lidi ji muze vyuzivat a to same o myprime.

Chtelo by to spiš statistiku,kolik lidi si skutečně poušti filmy v myprime a poušti horizon,ale to samozřejmě z duvodu konkurence Upc zverejnovat nebude.

My doma napriklad mame take horizon uz nekolik mesicu,ale jeste jsme ji nevyuzily,a ani to neplanuji,a ted mam novou sklouvu na 2 roky komplet s internetem za 736 kc a tam jsem odmitl ty nove cihly,ktere maji moznost my prime,takze budeme nadale pouzivat hdpvr.Tak asi jsem taky ve statistice,ale vyuzivat nehodlam.

Je to o tom ze je to služba zdarma,k tarifu,a tak se tězko pozna kolik lidi ji skutecne využiva.

Napriklad v holandsku zverejnily ze po roce od zavedeni si skutecne pouzilo pripojeni horizon a videoteku,10 % zakazniku a myslim ze u nas to bude podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, zajímavé. Všem, kterým odejde STB, který neumožňuje Horizon, dostanou buď cihličku, nebo SA700. U SA700 dojde k upgrade na Horizon a zpět to nejde. Inu, krásně se plní ta vytyčená meta (nemít Horizon defacto ani nejde). Co mě to jen připomíná za jisté období vývoje tohoto státu.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem Horizon ve zkušebním období využil, jednou jsme pustili Krtečka, podruhé už zkouška skončila. Tak jsem odpojil dočasný síťový kabel a je to v původním stavu, až tedy na firmware v Kaonu.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...