Přejít na obsah

Problém s připojením po výměně modemu


Návštěvník Puppy2209

Doporučené příspěvky

To zní asi logicky... Tak mi ještě, prosím, řekněte, zda když přijede technik a zjistí, že mám pravdu a vymění mi kabel, tak to budu platit, protože je to moje chyba, nebo to nebudu platit, protože je to chyba UPC??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, už asi 5x jsem ten kabel vyšrouboval z modemu a dal zpět, takže to už nechám být. :(

 

Mám dva dotazy:

1) budu platit ten výjezd, pokud je kabel poškozený?

nebo

2) dá se někde takový kabel koupit, že bych si ho obstaral sám?

 

Ještě mě napadla fantasmagorická varianta: šel by odšroubovat ten kabel, co vede od zdi do té bílé krabičky a napojit přímo do modemu? Je to stejný koaxiál? Tím bych totiž vyloučil nebo potvrdil poškozený propojovací kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
Mám dva dotazy:

1) budu platit ten výjezd, pokud je kabel poškozený?

nebo

2) dá se někde takový kabel koupit, že bych si ho obstaral sám?

 

1) ne, pokud není viditelně poškozený, popř. není patrné, žes ho poškodil Ty.

2) ano, dá, ale nedělal bych to, pravděpodobně tam bude někde ztrátovost a výměna kabelu to nemusí vyřešit. Doporučil bych objednat technika.

 

Ta fantasmagorická varianta samozřejmě vyzkoušet jde, ale musíš mít zásuvku s F konektorem. Jestli je tam klasická anténní zásuvka, tak by sis musel ještě dodělat konektor a jestli to neumíš, tak do toho raději nevrtej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen raději upřesním, že to doopravdy vypadá:

1) krabice v baráku na chodbě

2) z ní krz zeď dlouhý bílý kabel až do bílé krabičky (ta není ve zdi, je volně položená, přenositelná; z ní vedou tři díry, ale já používám jen internet)

3) z té krabičky vede krátký bílý kabel do modemu

 

2) a 3) vypadají úplně stejně (stejný "šroubovací", zřejmě F-konektor), proto jsem měl ten nápad ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Laila

Stejna zkusenost jako ostatni. Zapojila jsem to, po 3 hodinach mrkla, co sviti. online sviti, up, dow, link. bloka jen ta vec odledne internetu nepravidelne, ale mam to zapojene jeste pres vlastni modem s wifi a zda se, ze je problem nekde mezi temahle 2 krabickama a nebo dal ke zdroji upc..

telefon vubec nefunguje.

zkusom zapojit ntb primo k jejich modemu, a zjistim, zda nefunguje net tak..

na telefon budu rezignovane cekat napr do zitrka.

ma nekdo jeste nejakej napad? ty drivery ted vazne nevim.. nema nekdo odkaz, nebo popis, jak zjistit, jake bych eventuelne potrebovala?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...