Přejít na obsah

Cisco EPC3208 - pomala rychlost


Návštěvník Charlie

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Naprosto tomu nerozumím, ale každý modem dle mých znalostí musí obsahovat tuner (tuner ve smyslu ladící díl), který naladí vhodný jeden (ED2) nebo více (ED3) kanálů pro download. V současnosti, opět dle mých laických poznatků, se v mé oblasti používají kanály S25 až S32 (tv superband) , tedy frekvence 338 až 394 MHz.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera v půl jedenácté dopoledne u mne zapojil technik EPC3208. Nic se nedělo, v 16. hod urgováno - prý do hodiny a půl to pojede. Večer ve 20 hodin jsem to znovu urgoval. O předchozí urgenci prý nic nevědí, ale pro softwerový problém to musí ručně nastavit, protože laicky řečeno, signál vysíláný z centra stále hledá můj starý modem.... No copak to nikdo před zavedaním této služby a tohoto modemu nevěděl ? Dnes v půl čtvrté odpoledne jsem se konečně napojil na net. Stále ale rychlost 25/1,5. Taže mé obavy z přechodu na nový balíček se začínají naplňovat. Ještě mi bylo sděleno , že zprovoznění mi bude telefonicky oznámeno. Zatím na to čekám.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, bohužel jsem si pořídil také nový balíček i kdyz se starým dobrým FIBERPOWER 25 jsem byl spokojen (lákalo mě ušetřit 150,-). Mám modem výše zmiňovaný a stabilitu mám kolem 48%, dnes jsem měl dokonce 12%. Když dám tracert tak první řádek se mi celej ztratí, přitom ping na modem je v pohodě.

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                 No response from host -  100 |    2 |    0 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|ip-86-49-52-1.net.upcbroadband.cz -    0 |    7 |    7 |    6 |    8 |   11 |   11 |
|                             84.116.221.225 -    0 |    7 |    7 |    8 |   10 |   13 |   12 |
|                               nix.seznam.cz -    0 |    7 |    7 |   10 |   67 |  402 |   19 |
|                  http://www.seznam.cz -    0 |    7 |    7 |    9 |   69 |  419 |   18 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...