Přejít na obsah

Pomalé stahování


Návštěvník koubek10

Doporučené příspěvky

Návštěvník koubek10

Dobrý večer dnes jsem si všiml, že mám problém zestohování ráno jsem stahoval data z sharerapid,filesserver a bez problému 60Mb/s . ale od 19:00 mám rychlost max 2,5Mb/s

A není to serverem !! zkoušel jsem jiný servery a pořád stejný problém.

Na stránce speedtest.net mám rychlost 60Mb/s

Tak se Vás ptám máte stejný problém a jak ten problém vyřešit.

Odmítám platit za internet za takové rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jiný servery, ale stejnýho druhu... je snad logický, že ve večerních hodinách z nich stahuje o dost víc lidí než přes den... jediný spolehlivý úložiště, který zvládá vysoký rychlosti během celýho dne, je rapidshare... aspoň ještě nedávno byl, posledních pár měsíců tam už nestahuju...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou máš rychlost uvnitř sítě UPC? 60Mb/s A za to si platíš. A počítej s tím, že ty servery mají také nějakou maximální kapacitu odesílání dat k uživatelům. A teď si večer začne stahovat několik stovek tisíc lidí ...

A nastuduj si ještě co je QOS a to je uplatňováno dnes všude. Vezměte si, že je lepší když máš spojení neustále, i když chvilkami pomalejší, než chvilkami vůbec.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

koubek10 -Zdravím. Taky jsem si toho u sharerapid všimnul. Ale jak říká Martek-26. Holt nás na to je hodně. Nejspolehlivější je Rapidshare a Hellshare. Kdykoliv naplno( co ti tvoje max rychlos dovolí). :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bara

Dobrý den, abych mohla přejít na balíček Kombi Komfort, vyměnil mi technik modem. Co jsem měla dřív nevím, ale teď mám cisco EPC 3208 a oči pro pláč. Zatímco rychlost odesílání okamžitě vyskočila na správnou hodnotu, rachlost stahování spadla. Napřed byla lehce nad 1 Mb/s (stalo se 6.10.11) po několika dnech vyskočila na 20 Mb/s, to vydrželo 2 dny a od té doby se pohybuje kolem 0,5 Mbs. (hodnoty ze speedtestu) Nenapadlo by mě to měřit, ale tyto rychlosti jsou už nepoužitelné. Nefunguje mi internetový telefon, nestáhnu ani krátké informační video u zprávy, respektive seká se po 5-ti vteřinách. UPC na první mailový dotaz reagovalo rychle, volal mi technik, nechal mě kontrolovat zasunutí kabelů, utažení kabelů a pak mi sdělil, že něco prověří a ještě se ozve (bylo 7.10.) od té doby je každá urgence brána jako nový případ a je mi slíbeno, že se někdo ozve. Změna nastala dnes. Mám zkontrolovat kabely, restartovat modem ... No a než jsem to dopsala, tak mi zazvonil telefon a hovor proběhl v pořádku, tak jsem opět změřila rychlost a mám cca 23 Mb/s. Před začátkem psaní tohoto dotazu jsem udělala 2 věci. Jednak jsem různě otáčela modemem, abych ho identifikovala a za druhé jsem "zakvedlala" zdrojem v zásuvce. Nemáte pro mě někdo radu co mám dělat? Pokud vydrží 23 Mb/s je to paráda, ale platím 60 Mb/s, pokud se nepletu.

Děkuji za každou smysluplnou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bara

o které hodnoty jde? Máš na mysli tohle?

Power Level: Signal to Noise Ratio:

Channel 1: -1.4 dBmV 42.7 dB

Channel 2: -1.8 dBmV 42.2 dB

Channel 3: -1.4 dBmV 42.7 dB

Channel 4: -2.5 dBmV 42.1 dB

Channel 5: -1.0 dBmV 42.1 dB

Channel 6: -1.6 dBmV 42.3 dB

Channel 7: -2.2 dBmV 42.4 dB

Channel 8: -3.4 dBmV 40.4 dB

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milan.karvina

Nejste sami. Taky mám net od UPC 60 MB/s a naprostá nespokojenost. Rychlost stahování pouze 2 Mb/s přes router. Když jsem měl před týdnem net 25 Mb/s od nich tak nebyl jedinný problém !!! Technik příjde a dokud to nespraví neodejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...