Přejít na obsah

Pomalé stahování


Návštěvník koubek10

Doporučené příspěvky

Návštěvník petrsms

jak jsem psal jinde - v pátek mi vyměnili Motorolu za Cisco 3208 a aktivovali balíček Kombi Komfort

až dnes ráno na "Moje UPC" naběhlo, změna předešlého Fiber 30 na Fiber 60 a také jsem měřil vyšší rychlost (hlavně upload z 1,5 najednou byl 6-6,5Mbps)

večer, cca po té 19té hodině jsem měl vůbec první hovor (příchozí) na telefonu (doposavaď jsem neměl tuto službu) cca 23 minut. Během hovoru si protistrana stěžovala, že se "ztrácím", já jej slyšel normálně, on mě přerušovaně. Nevěnoval jsem tomu pozornost. Pak sednu k netu a testem zjišťuji, že download kolísá od 3-20Mbps a upload od 0,5-1,5Mbps!!! Začal jsem podezírat, že se něco sepsulo tím hovorem, ale zdá se, že je to "normální"? testováno na speedtest.net

test na http://schema.upc.cz/speed/ download = 7 Mbps / upload 867 kbps - čili podstatně horší výsledky jak na speedu...

ještě včera s Fiber 30 nebyl takto večer sebemenší problém - zpomalování! Zkouším restárty, napojení přímo PC do modemu (jinak router) a pořád +/- stejné hodnoty. Tedy naběhne to ještě někdy na oněch 60/6 co jsem měl dnes poprvé (a snad né naposled) ráno ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms

tak večer jsem to vzdal, asi ve 23 hod, vypnul modem...

nahodil jsem ho ráno, pro jistotu bez routeru přímo do PC - výsledek? download+/- 8Mbit, upload 0,5-1Mbit :-/

ještě asi 2x restart, nepomohlo..

po 7 hodině jsem volal UPC technickou - operátor "vidí" můj modem zcela ok, přesto jej na dálku restartuje

naběhlo 60/6Mbit !! naprosto nechápu??? restartoval jsem xx krát, modem vypnut cca 8 hodin a nepomohlo to - pak jeden restart dálkově a zdá se, že vše ok (i teď ve špičce)

takže od teď telefon nepoužívám, abych náhodou zase nemusel volal s prosíkem o vzdálený reset modemu...

jinak pingy se neztrácely ani při tomto "chybném" stavu a v modemu +/- vše stejné jako teď aktuálně:

DW Ch 1-4 37,5 dB (0,6 / 0,0 / 0,3 / - 1,0 dBmV)

UP Ch 1-2 30,5 dBmV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upccruiser

Moho potvrdit, ze v posledni dobe jde SR pekne pomalu. Mam kredit na 100GB a predtim jsem mel mesic neomezene stahovani. Do ted vsechno ok. Stahoval jsem plnou rychlosti (25Mbit) ale tenhle tyden jedu kolisave okolo 500kB/s..No uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fortik

To by me zajimalo jestli tedy UPC shapuje p2p provoz a úložiště?

 

Edit: Omlouvam se, chyba byla u me. Resp. v uTorrentu 3.0, nainstaloval jsme zpet 2.0 a uz to zase fici 13.7MB/s

Upraveno uživatelem fortik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...