Přejít na obsah

HBO na víkend zdarma


Návštěvník zby

Doporučené příspěvky

Návštěvník fat01
ty penize by upc mela odecist vsem platicim zakaznikum - pokud tak neucini tak aspon bude videt co je to za vypecenou ........

 

Vy to opravdu myslíte vážně ? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

To odpočítávání ale není jen tak. Jistě by to šlo u balíčku HBO, ve kterém jsou jen ty kanály, které jsou teď odblokovány. Ale u balíčku Superfilm, kde je navíc i Cinemax a u nabídky Supereme? Tam je to neřešitelné. A myslím, že snad nikdo není až takový škrt, aby to opravdu požadoval. Tedy, kromě vykutáleného Filipsa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To odpočítávání ale není jen tak. Jistě by to šlo u balíčku HBO, ve kterém jsou jen ty kanály, které jsou teď odblokovány. Ale u balíčku Superfilm, kde je navíc i Cinemax a u nabídky Supereme? Tam je to neřešitelné. A myslím, že snad nikdo není až takový škrt, aby to opravdu požadoval. Tedy, kromě vykutáleného Filipsa :)

Matematicky to řešitelné je, ale je to nereálné to realizovat. Navíc nechápu tu pohnutku. Je to akce HBO, ne UPC.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

ty jsi urcite taky nejaky panacek od nich ze se ty smejdsky organizace tak zastavas - od nich clovek slysi porad jen same lzi - penize to jo to berou pekny ale kdyz je neco potreba tak uz na vsechno prdi a zakaznik je pro ne jen dojna krava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já vůbec nechápu, kde vzal "ZBY" ten odkaz.

Já jsem emailem nic nedostal.

Naopak dostal jsem leták "Nenechte si ujít!" a přes klikačku se taky dostanu na tu skvělou nabídku HBO: http://www.hbo.cz/article/hbo-zdarma-a-pro-vsechny_21866

S tím se nedá nic dělat, že já si něco někde koupil, a ten výrobce to chvíli rozdával zadarmo.

Prostě podle mě je to tak, a "PESFILIPES" by si měl pustit televizi a chvíli relaxovat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jen doufám, že správně chápu kde ten "Nesmysl" vidíš ty. :)

Tedy, že UPC za tohle nemůže, a že je nesmyslný ten požadavek "PSAFILIPSA".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...