Přejít na obsah

Router


Sparhawk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku
Mam stejny router TL-WR1043ND a 120 Mbit UPC. Kdyz pripojim UPC modem do pc direct tak net jede tech 120mbit. Kdyz kabel z modemu pichnu do WAN a z LAN dam stejny kabel do pc tak nedostanu vic jak 100mbit, ikdyz vse se hlasi jako 1Gbit. Kupoval jsem tenhle router prave proto, ze ma gbitove porty. Nejaka rada co muzu mit spatne? Diky

Nenapadá mne zatím nic nového, než co jsi zkoušel různě povypínat UPnP, QoS, a další služby.

Jen jsem chtěl připomentou i ostatním, že Gigabitový port neznamená, že ten router má tak velkou popustnost.

Zkus možná změnit délku packetu, případně dál hledat.

Hele, a jakou rychlost dostaneš na routeru mezi dvěmi tvými zařízeními na kabelu v LAN?

 

Ritchi, on nepsal: 100 Mbit/s přes WiFi, ale 100 Mbit/s přes router, narozdíl od 120 Mbit/s při připojení PC přímo do modemu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Mam stejny router TL-WR1043ND a 120 Mbit UPC. Kdyz pripojim UPC modem do pc direct tak net jede tech 120mbit. Kdyz kabel z modemu pichnu do WAN a z LAN dam stejny kabel do pc tak nedostanu vic jak 100mbit, ikdyz vse se hlasi jako 1Gbit. Kupoval jsem tenhle router prave proto, ze ma gbitove porty. Nejaka rada co muzu mit spatne? Diky

Ten router má na WAN jenom 100Mb (Gb porty jsou až na LAN), takže z něho dost těžko vymáčkneš víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Možná v posledních verzích už jo, ale co mám já jeden z prvních, tak tam je WAN jenom 100Mb a je takto uvedený i v parametrech a rychlost se nad 100Mb taky nikdy nepřehoupne (jinak těch 120Mb při zapojení modem-PC v pohodě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skuste tento genialny programek.Vyrazne sa vam vycisti a zrychli cely system.Ma aj cesku lokalizaciu.

Advanced SystemCare,stiahnite beta verziu.

 

http://tahaj.sme.sk/software/953

Jasně :D stáhněte si do PC software od nesolidního výrobce, který v dřívějších verzích sestřeloval systémy uživatelů jak na běžícím páse a jediné co ta firma umí, je krást databáze malware (spyware, virů ...) ostatním virovým společnostem.

To už si pomalu můžete stáhnout software Vyčistit počítač :lol: a nebo nějaký fake antivirus. :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník mtmaverick

Zdravim, rad bych se zeptal jak dostahnout vetsi rychlosti UPC.

 

Mam tarif 120/10 s CISCO modemem EPC3212 ED3.0 (Gigabit Ethernet) a koupil jsem k nemu Linksys E2000 (CISCO) router s Gigabit WAN a Wifi 802.11n (300mbps).

Po kabelu na notebooku s Gigabit sitovkou mi internet bezi cca 90mbps ale jakmile se pripojim pres Wifi tak dosahnu max 40mbps a to ma notebook taky 802.11n.

 

V drtive vetsine chci vyuzivat prave Wifi a proto bych vas rad poprosil, jestli mi muzete oradit co mam nastavit a jestli je vubec technicky mozne, aby mi to bezelo jak ma?

Predem dekuju za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...