Přejít na obsah

Router


Sparhawk

Doporučené příspěvky

Návštěvník mtmaverick

Dekuju za rychlou odpoved. UPNP i QoS je na routeru i v notebooku vypnuto. Notas mam Asus UX31 a ten by mel pracovat na 802.11n. Ma to Wifi sitovku Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter. Zitra zkusim, jestli notebook umi 5GHz, podle manualu by mel, lec dnes se mi to na 5GHz spojit nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mtmaverick

Tak bohuzel, zmena kanalu nepomohla, rychlost je vicemene stejna. Avizovanych 5GHz na wifi v notebooku nefunguje, napsal jsem do ASUS a dostal jsem PDF s certifikaci Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter, kde se pise ze NEUMI 5GHz. Takze Linksys E2000 mam nastaveny na 2,4GHz a povoleny 802.11g + n. Vsiml jsem si ale, ze pripojovaci rychlost na wifi v notebooku je "jen" 72,5mbps a jen sem tam skoci na 150. To je mi divne, protoze router mam 2m od notebooku a na Lenovo T400 to bezi klidne 300mbps. Proto mi internet netece vic nez nejakych 30-50mbps. Nemate prosim napad, jak donutit notebook komunikovat na 300mbps?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

300Mbps je teoretická rychlost, navíc počítaná v součtu obou směrů up/down, takže se dostaneš na max. 150Mbps, a to ještě pouze teoreticky. V praxi si můžeš gratulovat za těch 50Mbps, to je poměrně slušné číslo na WiFi. Nebo použít kabel, to je ten nápad který hledáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...