Přejít na obsah

Vypadek systemu UPC


Návštěvník kissman

Doporučené příspěvky

Návštěvník kissman

Od dnesniho odpoledne pry technici resi problem s kopirovanim objednavek do aktivaci. Proto muze trvat podstatne dele nez vam pusti sluzbu. Oprava bude pry v prubehu zitrka kdy budou aktivace opet do hodiny skakat.

 

Zdroj: UPC tech. hotline

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dnesniho odpoledne pry technici resi problem s kopirovanim objednavek do aktivaci. Proto muze trvat podstatne dele nez vam pusti sluzbu. Oprava bude pry v prubehu zitrka kdy budou aktivace opet do hodiny skakat.

 

Zdroj: UPC tech. hotline

To je nějaká blbost a nebo jsem to nepochopil :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer

Nezaškodilo, kdybys to prostě popsal tak, aby tomu rozuměli i normální lidi a ne jen ty.

Taky vím, že byl nějaký problém s aktivacemi modemů, hl. vyšší rychlosti, kdy to nějak haprovalo v jejich evidenčním systému (asi ten starý dobrý Kraken, co?). Sám na navýšení čekám už několik dnů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kissman

tak uz vysvetluji ;) kdyz se zada objednavka (telefonicky nebo proste jakkoliv) zada se do objednavkoveho systemu, nasledne se vytvori ticket pro firmu ktera se v dannem regionu stara o montaze a servis a ta si to odpracuje (vymena modemu atp.). Po montazi se technik logne do systemu pro partnery, zaregistruje instalovany modem dle objednavky a montaze a nasledne se ceka, nez tento system preda info do systemu ktery obstarava automaticke aktivace. Mno a tento prenos informaci pry od vcerejsiho odpoledne temer nefungoval. Tedy mohlo dojit k vyraznemu zpozdeni pri aktivaci novych ci predelanych linek.

 

Tolik asi k informacim od technika UPC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

No oni jim to blbne trošku dýl. V pondělí (12.9) jsem telefonicky změnil službu na Kombi komfort+ ve středu (14.9) proběhla výměna modemu za nějaký Ubee či co...cca v 10hod, po mých urgencích modem na dálku zprovoznili cca 19hod.Rychlost 25Mb s tím že je chyba v systému. V pátek (23.9) najednou modem nešel připojit do sítě, kabely jsou ok, ale modem se rozbil, zítra se čeká na technika který provede výměnu modemu. Tomu říkám služby, hlavně jsem měl v plánu modem odkoupit,ale nevím nevím, když se za dva dny rozbije ....Dnes 21.9 jsem telefonicky objednával technika jsem se ptal jak jsem na tom s vyřízením té rychlosti, že mi šla jen 25Mb a dozvěděl jsem se následující že to ještě nebylo vyřešeno, tím pádem až zítra technik modem vymění, půjde zase 25Mb.... takže systémy asi blbnou trošku více :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kissman

ok... shrneme to ;)

 

- modem zprovozneny po urgenci = spatne odvedena prace technika spolecnosti co zajistuje instalace a servis v tvem regionu

 

- vymena modemu do dvou pracovnich dni v miste instalace u zakaznika zdarma = kde tohle clovek dostane???

 

- jedinou chybu UPC teda vydim v rychlosti... v tom maji trosku zmatek ;)

 

nic neni tak horke ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok... shrneme to ;)

 

- modem zprovozneny po urgenci = spatne odvedena prace technika spolecnosti co zajistuje instalace a servis v tvem regionu

 

- vymena modemu do dvou pracovnich dni v miste instalace u zakaznika zdarma = kde tohle clovek dostane???

 

- jedinou chybu UPC teda vydim v rychlosti... v tom maji trosku zmatek ;)

 

nic neni tak horke ;)

ad modem zprovozneny po urgenci: To nemusí být vůbec chyba technika.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- vymena modemu do dvou pracovnich dni v miste instalace u zakaznika zdarma = kde tohle clovek dostane???

to je běžná doba při objednávce přes obchodního zástupce, kterej hned od zákazníka technika objedná ve vyhovující čas...

btw zrovna včera sem dvěma borcům nacpal basic, aby měli instalaci za korunu :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...