Přejít na obsah

zesilovač signálu


Návštěvník mkarek

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník jamie.thomas
http://www.altronik.cz/alcad-ai400/d-70962/

Toto používám ke své spokojenosti více než rok , napojeny mám 3TV

 

Tak jsem se nechal zlákat tímto zesilovačem signálu a jelikož se mi z těch zde uváděných zdál vzhledem k ceně nejlepší (nejvyšší cena), tak jsem ho objednal a až teď, když přišel na to koukám a on to neni vůbec zesilovač vhodný pro kabelovku, nehledě na to, že jsou to úplně jiné konektory :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má rozsah 47 až 862MHz. To znamená, že pro DVB-C je vhodný. V tom rozsahu kabelovka pracuje. Pokud se teda bavíme o tomto zesíku: http://www.altronik.cz/alcad-ai400-zesi ... f/d-70962/

Já používám též zesilovač, a od září 2011 používám k plné spokojenosti tento: http://www.omko.cz/domovni-zesilovac-te ... xvystup-f/ (vyrábí se ve Španělsku a firma Televes má v tomto dobrý zvuk)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jamie.thomas

jj, potřebuju 4 televize, ale najednou nikdy nejedou. Maximum jedou najednou 3. Tak snad to přeci nebude horší přes zesilovač za litr než bez něj,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl za Karnevalu 4 TV. Tu jednu jsem používal na testy a pokusy a tak podobně. karneval měl silnější signál a v pohodě to utáhl. Ovšem, Karneval byl sežrán UPC a asi po měsíci UPC snížila výkon. V ten moment jsem i 8 procent síly signálu, kostičkování a zamrazení obrazu každou chvíli. Po odpojení jedné TV se vše vrátilo do pohody. Pouze mi občas zakostičkoval multiplex, kde je HBO. Takže jsem pak zakoupil ten zesík a naprostá spokojenost. S třemi TV, samozřejmě

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co jsem slysel ,tak to byvalo spis naopak UPC melo na zasuvkach vyzsi uroven signalu, nze Karneval, ale to uz je ted jedno.

 

Kazdopodne zalezi na pouzitem rozbocovaci, ten bere utlum, kolik je na jen pripojenych, nebo dokonce zapnutych TV, nema zadny vliv (tedy kdyz pominu nejake zpetne ruseni).

 

Ten Alcad, je podle uplne idealni, ze ma sroubovaci F konektory je jedine dobre, jen si dej pozor aby jsi signal neprepalil, kdyztak uber na zesileni, 28 dB uz je celkem dost.

 

Ja jedu na 4 TV bez zesilovace a vpohode, ale chce to mit dobrej signal na zasuvce a kvalitni kabelaz.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...