Přejít na obsah

Kvalita signálu


Návštěvník mir69

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby

Přidávám se. V jiném vlákně jsem psal, že sleduju to samé...

 

Já to v poslední době pozoruju u ČT HD a NOVA HD. Úroveň a/nebo kvalita signálu na chvilku klesá k 5%, tj. občas se rozpadá zvuk nebo i obraz. (lokalita Zlín)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Dnes se mi telefonicky ozvalo KC UPC ohledně reklamace kvality poskytovaných služeb (viz můj příspěvek výše). Operátorka (velice slušná) mi chtěla poslat technika na kotrolu STB a zásuvek. Ovšem, když jsem ji sdělil, že se nejedná jen o problém u mě, tak stále byla řeč o výměně STB a kontrole zásuvek a kabelů. Problém ovšem byl v tom, že by mi HD STB (CV-7000HD) vyměnili za klasický, jelikož tento již není dostupný. Což tedy mě velice dojalo a na základě VOP UPC jsem dal výpověď ze smlouvy CATV. Budu zvědavý, jak celá věc bude pokračovat. Dnes je zatím kvalita signálu stále stejná u všech stanic. Nic se nezměnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Tak právě před chvíli jsem objevil na stránkách UPC: http://www.upc.cz/klientsky-servis/vypadky/ pro mojí lokalitu tuto informaci:

 

Z důvodu plánované výluky v dodávkách elektrické energie nefunkční všechny služby přibližně do 16:00

 

Výpadek se týká těchto služeb: .......všechny služby... (to jen místo piktogramů)

 

Zajímavé, co? A z čeho asi posílám tento příspěvek? Asi z nás dělá někdo debily... Opravdu jich mám dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Řeším jednu maličkost. Byl mi nabízen STB základní, bez možnosti příjmu HD programů. Maličký rozdíl. Takže kvalita v prvním bodě mínus body. Druhý bod mínus, žádný výpadek zde nebyl. Že by shoda náhod, když někdo začne reklamovat služby (které jdou špatně již zhruba týden) kromě internetu, najednou se objeví na oficiálních stránklách výpadky sítě ten samý den? A za třetí: nač technik? Že by najednou začaly blbnout Handany 7000 na vícero místech najednou, případně stejné poruchy se začnou objevovat v Holešovicích, na Praze 9, Praze 8, myslím že tam byla i Ostrava. A všichni totéž. Problém asi skutečně bude někde jinde než u "kšand"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

taky me to blbne - na zakladnim prijimaci v pohode ale na druhem prijimaci hd kaon je to hrozne - porad vypadky signalu - i obraz ma hd kaon horsi jak stary hd handan 7000 - je proste prepaleny a v nastaveni toto seridit nejde - zlaty handan 7000 - ten kaon mam 2 mesice a vubec nejsem nadseny - upc by mela dostat mnohomilionovou pokutu jak drbe zakazniky - kdyz ptacka lapaji pekne mu zpivaji - potom ale jen zdimou penize a na zakaznika prdej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavel.Le

Nepozorujete někdo v poslední době časté kostičkování na TV Prima? Nemyslím tím výpadky signálu, ale spíše datového toku tohoto programu. Ostatní programy na stejném multiplexu jsou v pohodě. Jsem z Pardubic, ale myslím si, že tohle by mohl být problém zdroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...