Přejít na obsah

Kvalita signálu


Návštěvník mir69

Doporučené příspěvky

Návštěvník mir69

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali někdo v Ostravě zaznamenal zhoršení kvality a síly signálu. Asi týden mi sem tam kostičkuje obraz, a zadrhává se zvuk. Výpadky travjí cca. pár sekund, - kvalita a síla signálu spadnou z 90 až 99 % na 5 % až 10% (STB Handan CV-7000HD).

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Pisu uz v samostatnem tematu, ale u nas v Melniku se presne takto chova Discovery HD Showcase. Na kabelaz jsem ani nesah (dovoleny, cely den v praci, deti z domu :-) takze bych to tipnul na UPC. Nemam naladu jim psat a zase se rozcilovat, takze jeste chvili vydrzim.... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám u některých HD kanálů signál pouze 70%, což způsobuje nekoukatelnost. Dřív jsem měl u nich cca 85%. Na nic jsem nesahal, takhle to občas blbne samo. Jedná se o sledování na PC, nikoliv TV. U SD kanálů mám průměrně těch 85%, dříve to bylo 92%. Praha.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Problem u me a kolegy je, ze mame signal na plny kotel, a nahle se to propadne na 0%. Coz zpusobi rozpad obrazu a jedeme dal.... Hodne to zlobi, aspon u me, o vikendu. Podobne se docela davno rozpadal obraz u VH1, tam se pry nakonec ukazalo, ze je problem u UPC (HW ci co). Me treba to Discovery HD obcas docela s..e :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurka

Mam posledni dobou stejne problemy jako Jack_6428, lokalita Praha - Holešovice. Jedna se jen o HD kanaly. Jeden den je vse O.K. Vsechny jedou jako z praku, dalsi den ale nejsou ke koukani. Nekdy vsechny, nekdy jen nektere. Nejcastejsi problemy jsou u CT HD, Barr HD. Vcera ale nekoukatelna tez NOVA HD, NOVA SPORT HD, i EUROSPORT HD. SD programy vždy v pohodě. Při problémech vždy pozoruji kolísání síly signálu. Docela mě frustruje neustále prověřovat kabely, neumím si představit, že by kabel způsoboval nekvalitu takhle nahodile. Velmi intenzivně mě to vede k úvahám o přechodu na satelit (pravdepodobne SkyLink). Měl by někdo poznatky o srovnání kvality?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina
Mam posledni dobou stejne problemy jako Jack_6428, lokalita Praha - Holešovice. Jedna se jen o HD kanaly. Jeden den je vse O.K. Vsechny jedou jako z praku, dalsi den ale nejsou ke koukani. Nekdy vsechny, nekdy jen nektere. Nejcastejsi problemy jsou u CT HD, Barr HD. Vcera ale nekoukatelna tez NOVA HD, NOVA SPORT HD, i EUROSPORT HD. SD programy vždy v pohodě. Při problémech vždy pozoruji kolísání síly signálu. Docela mě frustruje neustále prověřovat kabely, neumím si představit, že by kabel způsoboval nekvalitu takhle nahodile. Velmi intenzivně mě to vede k úvahám o přechodu na satelit (pravdepodobne SkyLink). Měl by někdo poznatky o srovnání kvality?

Stejný problém Praha 8 - Čimice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Na Praze 9 taky poslední týden velmi rozkolísaný signál, zvláště u HD programů. V neděli se začaly sekat i některé SD (ČT1, ČT2, CS film). Odeslaná reklamace poskytovaných služeb dle jejich OP a RŘ na KC UPC dne12.8.11. To jsem zvědavý, s čím přijdou. Pro jistotu jsem zkontroloval kabely a taky jim to do reklamace uvedl. Počítám, že dnes by se měli ozvat :roll::roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Na Praze 9 taky poslední týden velmi rozkolísaný signál, zvláště u HD programů. V neděli se začaly sekat i některé SD (ČT1, ČT2, CS film). Odeslaná reklamace poskytovaných služeb dle jejich OP a RŘ na KC UPC dne12.8.11. To jsem zvědavý, s čím přijdou. Pro jistotu jsem zkontroloval kabely a taky jim to do reklamace uvedl. Počítám, že dnes by se měli ozvat :roll::roll::roll:

 

Stejný problém Praha 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...