Přejít na obsah

televize Samsung UE40C6510


Návštěvník Zdenka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Zdenka

Dobrý den,

mám teď novou televizi Samsung UE40C6510, která má má DVB C tuner a CI slot. Z UPC mě napsali, že si mám u fy LICA objednat CA modul. Což jsem udělala, už mě přišel domů. Takže jsem dnes psala na UPC aby mě přišli televizi zprovoznit, aby mě vše fungovalo. CHci se zeptat, zda máte někdo přímo s tímto typem televize nějakou zkušenost, zda mě to bude bez problémů fungovat. Ve vašem seznamu jsem tento typ nenašla. Volala jsem na Samsung zda mě bude fungovat s kabelovkou a řekli mě , že ano, ale když si tu čtu různé příspěvky ,tak mám obavy ,aby tomu tak skutečně bylo.Také tomu vůbec nerozumím, tak až přijde někdo z UPC to zprovoznit, abych věděla co a jak.

Díky za odpoveď. Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Televizory Samsung funguji s modulem bezproblemu, zatim si nikdo nestezoval,

jinak tv s modulem si zakaznik zprovoznuje vetsinou sam, staci modul s kartou zasunout do slotu v televizoru a naladit kabelove kanaly, po naladeni je vetsinou jeste nutne chvily pockat, pri zapnute tv, nez se sparuje karta s modulem a nabehnou vsechny kanaly, nic na tom neni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr301
Dobrý den,

mám teď novou televizi Samsung UE40C6510, která má má DVB C tuner a CI slot. Z UPC mě napsali, že si mám u fy LICA objednat CA modul. Což jsem udělala, už mě přišel domů. Takže jsem dnes psala na UPC aby mě přišli televizi zprovoznit, aby mě vše fungovalo. CHci se zeptat, zda máte někdo přímo s tímto typem televize nějakou zkušenost, zda mě to bude bez problémů fungovat. Ve vašem seznamu jsem tento typ nenašla. Volala jsem na Samsung zda mě bude fungovat s kabelovkou a řekli mě , že ano, ale když si tu čtu různé příspěvky ,tak mám obavy ,aby tomu tak skutečně bylo.Také tomu vůbec nerozumím, tak až přijde někdo z UPC to zprovoznit, abych věděla co a jak.

Díky za odpoveď. Z.

 

Dobrý den, mám ue32c6510 a modul s kartou od Lica funguje bez problémů ( jak SD tak HD programy ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Navod je takovej, ze odkazuje na navod pristroje. V navodu pristroje se zase moc nemluvi o tom, jakou stranou kartu zasunout... Proste se to musi zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fat01

CA modul se do Samsungů zapojuje nápisem CONAX směrem ke zdi a čip karty pak bude také směrem ke zdi. V menu televizoru je pak přístup na CA modul přes Nastavení - Vysílání - Běžné rozhraní - Nabídka CI-... Pokud se až sem dostanete tak CA modul s TV komunikuje.

Dále doporučuji televizor zkusit naladit přes Menu - Kanál - Automaticeké ukládání - kabel - digitální... Rychlý režim; frekv. 163500 nebo 170500 kHz; přenos. rychl. 5000 kS/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Jak tu píšou ostatní, modul Vám bude fungovat určitě. Já mám TV Samsung UE37C6500 - liší se jen uhlopříčkou a mám dojem barvou. Obraz mám perfektní.

Jen poznámku na okraj, nevím jak je to teď, ale já jsem si modul objednala někdy v únoru, kdy mi v Brně oznámili ukončení nabídky KLASIK. Když mi technik UPC přivezl STB /využívám ho pro nahrávání na videorecordér, který má jen analogový tuner/, ptala jsem se ho na nějaké podrobnosti ohledně aktivace modulu. Odpověděl mi, že mi nemůže pomoct, že si mám objednat zprovoznění na UPC, ale že je to placená služba.

Nakonec jsem to zvládla sama bez nejmenších potíží.

Akorát je potřeba si pořádně prohlédnout obrázky v manuálu k TV a na papíře, který je přiložen k modulu, a modul s kartou vložit správně.

Já jsem nejprve naladila programy, některé jako UPC Expres, Prima COOL jsou nekodóvané, takže hrajou i bez modulu. Pak jsem vložila modul a začaly hrát všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...