Přejít na obsah

Webové rozehrání muj.karneval.cz


Návštěvník Kleff

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff

Pred chvili mi volal jakýs takýs týpek z karnevalu a že neco někde přepojují a že mi změnili veřejnou IP, aktivní bude zítra od 5 ráno. Moc sem ho neposlouchal, protoze jedine co me zajimalo bylo jestli mi tu novou ip poslou na mail. Neveřejný se nezmenily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavelkon
Pred chvili mi volal jakýs takýs týpek z karnevalu a že neco někde přepojují a že mi změnili veřejnou IP, aktivní bude zítra od 5 ráno. Moc sem ho neposlouchal, protoze jedine co me zajimalo bylo jestli mi tu novou ip poslou na mail. Neveřejný se nezmenily.

 

To mě s tím samým volaly v pátek. A to mám veřejnou IP teprv od minulého pondělka a už jí budou měnit.

Jinak nové nastavení máš na home.karneval.cz v "Nastavení TCP/IP"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Hmm, vypadá do pěkně, dokonce to má i HTTPS. Ale pořád to počítadlo dat vypadá, jako by byl limit 20 GB společný pro upload i download.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Hmm, vypadá do pěkně, dokonce to má i HTTPS. Ale pořád to počítadlo dat vypadá, jako by byl limit 20 GB společný pro upload i download.

 

Koukal jsem se tam ted, a na ty uvodni strance, kde je z pocitadla jenom "bilance" celkovych dat, je ted uz Download/Upload

 

Ale pomaly to opravdu je a jeste padavy a vytuhavajici - korektne se to loadlo az po ctvrthodine zkouseni a refreshovani.

Navic to stary mi prislo skoro lepsi, kdyz bylo pocitadlo samostatne. Takhle se zaloguju do mailu a pak se musim presunout to sekce "Internet" .... achjo :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, vypadá do pěkně, dokonce to má i HTTPS. Ale pořád to počítadlo dat vypadá, jako by byl limit 20 GB společný pro upload i download.

A jak by mělo vypadat, aby ti tak nepřipadalo? Nestačí ti, že už i úvodní přehled se změnil na xxxx MB / xxxx MB ? :idea:

 

Jinak mohu potvrdit, že se limit počítá zvlášť, bo už mám v obou směrech skoro plný počet... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Hmm, vypadá do pěkně, dokonce to má i HTTPS. Ale pořád to počítadlo dat vypadá, jako by byl limit 20 GB společný pro upload i download.

 

A on snad není??

 

Ne není, má 20 GB pro donwload a 20 GB pro upload.

 

A jak by mělo vypadat, aby ti tak nepřipadalo? Nestačí ti, že už i úvodní přehled se změnil na xxxx MB / xxxx MB ? :idea:

 

Už se to tu řešilo, ještě včera ráno tam byl jenom celkový součet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...