Přejít na obsah

Spokojenost s 25Mbit


Návštěvník horackozak

Doporučené příspěvky

Návštěvník horackozak

Ahoj, zvažuju přejít na služby UPC, které jsou u nás v domě dostupné. Momentálně mám O2 ADSL, které jede 13,5/650 ( za 300/měs) , takže by mě zajímalo, jestli bych si vůbec u UPC polepšil ( nehledě na upload, tam je to jasné ). Co jsem tak pročítal fóra a sledoval testy ze speedtestů, tak 25Mbit jede tak okolo 12-13Mbit ( co jsem našel já výsledky, prý to záleží i na lokalitě, u mě konkr. Kolín ) . Takže by mě zajímaly nějaké zkušenosti celkově s 25Mbitem. Klidně bych si tu 100 za měsíc připlatil, ale chtěl bych, aby ten DL odpovídal zakoupené rychlosti ( na upload moc nehledím, nevyužívám ho tolik ) . Právě se mi líbí ta nová akce 12měsíců za 399,-kč.

Díky moc za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

Já mám od UPC 30M/1.5M internet. Při měření jsem málokdy poklesl pod 25M/s. Jsem spokojený, no až na tu rychlost uploadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník diesel

urcite si polepsis , jestli sis rychlosti procital na rychlost.cz tak od tam je to totalne nespolehlive. me to z 99% jede pres 50Mb/s takze urcite bez od o2 pryc. ja taky pred par lety presel a je to rozdil jak prase :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi na konkretni lokalite a na case kdy surfujes, pokud jsi v lokalite kde UPC nema uplne doladenou kapacitu site, tak rychlost nemusi vdy dosahovat maxima, take ve spickach - odpoledni a vecerni hodiny muze rychlost mirne kolisat, ale neni to nijak dramaticke, jedna se o pohyb v radu o jednotek Mbit, s uploadem vetsinou problemy nejsou.

Na vysledky ve speedtestech vubec nehled, tam to nameri kde co.

Technologie kterou pouziva UPC neni nejak zavisla na nejake vzdalenosti od ustredny jako u ADSL, spis jde o kapacitu site a tam se to postupne neustale zlepsuje.

Takze co se tyka rychlosti, tak si urcite polepsis.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

zkušenosti s 25M z Plzně : ve večerní špičce dwload klesá tak na 18 Mbit/s jinak stabilně kolem 25, upload z 99% bez problému jede na 1,5 Mbitu/s. Pingy stabilní, takže tak celkové hodnocení pětadvacítky je 1-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník horackozak

Takže bych si asi polepšil, pokud by se ozval ještě někdo z Kolína, byl bych moc rád, protože opravdu sem tolik dobrých ohlasů na 25 neslyšel. Někdo mi říkal, že 25 běhá dobře v těch částích sítě, kde už jsou dostupné i tarify FP 50 a FP100, což u nás nejsou :/ .

BTW. je možné dostat od nějakého obchoďáka i lepší cenu, příp. nějakou dobrou kombinaci TV a Netu ?

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je na siti dostupna technologie DOCSIS 3.0 s tarify FP 50/100 Mb podle me neni rozhodujici i na starsi verzi 2.0 to beha dobre, ono spis zalezi na kapacite site.

 

A jinak novy zakaznik vdycky urve najakou tu slevu na sluzby, aspon docasnou.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upccruiser

Mam nove FB25. Predtim FP10 a spokojenost. Rychlost jecely den naprosto stabilni 25/1,5 a pingy cca 13ms. Lokalita Praha.

 

Jinak O2 bude mit od kvetna VDSL, kde rychlost poskoci "až" na 25Mbit, tak pokud jsi blizko dslamu, pockej na zverejneni nabidky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník piposek

Tak třeba na ostravě jihu to maj nastavený tak, že 10M jede opravdu 10M... kdykoliv, jakkoliv, odkudkoliv...

Naproti tomu 25M jede od cca 4M do 25M a hodně záleží na čase - obvykle večer kolem 18 hodiny to jede nejpomaleji a ve 4:00 ráno to fičí maximálními fofry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...