Přejít na obsah

Limit - FUP Down / Upload


Návštěvník iNDYCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník iNDYCZ

Tak Karneval konecne zacal na muj.karneval.cz/internet zobrazovat po prihlaseni na uvodni strance oba udaje, tedy Download i Upload:

 

V aktuálním období bylo přeneseno 2094 MB / 953 MB.

 

Jeste tam muzou udelat zbyva xxx MB / xxxx MB a bude to konecne pouzitelne. Je jasne, ze kazdej vi jakej ma tarif, tak si to muze spocitat, ale proc to tam neuvest, nikde se aktualni FUP k tarifu na techto strankach nezobrazuje, myslim, ze by to ocenilo vice lidi. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Uz jsem to tu psal, nahodily to nekdy v noci.

 

Jinak ale musim rict, ze jsem poprve UDELAL VOBLOZ NA KARNEVAL JA a ne obracene :P

Tranfsormace na novy rozhrani asi mela svoje dost velky mouchy (a dost mozna jeste ma) -> 1.3.05 jsem udelal trafic pres 5GB D a 1GB U, na rozhrani mam z toho dne zaznemanano 1,1GB D a 170MB U :lol:8)

 

A myslim ze dneska to pokracuje (realne mam 2,5GB/1,5GB a pocitadlo ukazuje 170MB/480MB). Takze tahejte jak muzete, zda se ze chyba v pocitani tu stale je a da se ji vyuzit (jestli se teda Karneval neozve a nevezme nas na hul zpetne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by spíš zajímalo, jak je to s omezováním. Mám 2mbit, tudíž 20/20GB a nevíte jak to teďkons omezujou? Jestli když přetáhnu download tak omezej jenom rychlost downloadu na 200kbps (upload zůstane 300kbps) nebo i rychlost uploadu na těch 50kbps? Na downloadu mám nyní asi 19,5GB a na uploadu asi 8,5GB... :roll::wink: THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...